Problem z odpaleniem programu błąd 0xc0000135


(Fakasek100) #1

Witam wyskakuje mi ten problem kiedy chce odpalić settings.exe gry pro evolution soccer. Dodam że instalowałem framework jak i go przeinstalowywałem i nie pomogło. Prosze o pomoc.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(wieszak) #3

W sumie to nic nam nie podałeś, oprócz kodu błędu.

http://www.piotrkosinski.net/systemy-op … 00135.html

http://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,b%C … 00135.html

http://support.microsoft.com/kb/173309/pl


(adan2013) #4

Ten błąd zostaje wyświetlany jak próbuje się uruchomić aplikacje korzystającą z .NET Framework-u którego nie ma.


(Fakasek100) #5

Co mam wam podać w jaki sposób moge wam ułatwić rozwiązanie problemu. Dodam że mam aktualnie zainstalowany framework 4.0 czyżby nie działał poprawnie czy co jest nie tak ?


(adan2013) #6

Możesz też zainstalować wersję 4.5


(Fakasek100) #7

Framework 4.5 również nie pomaga ;/


(wieszak) #8

Odinstaluj , wyczyść rejestry.

Zainstaluj odnowa. Zobacz co się stanie

PS. Nie podałeś jaki system oraz żadnej konfiguracji sprzętowej.


(Bogdan_G) #9

Poczytałem o tym błędzie i zaskoczyłem, że są przecież aplikacje nie pisane pod net frameworka, a ludzie też mają ten problem. To tak, jakby jakieś dll było uszkodzone, albo go brakowało. W wymaganiach gry, nic nie pisze o frameworkach, prędzej o Directx 9c i o XP. Na win 7 najlepiej byłoby chyba uruchamiać tą grę w trybie zgodności z XP, bo XP jest rekomendowany do tej gry.