Problem z odpaleniem sysemu

A więc zaczęło sie od kiedy zrobiłem formata mojego komputera…

Zainstalowałem pare programów z niezbędnika komputer świata, np. mozille, all-playera, jakiegoś anti-vira. I do razu zaczęły wyskakiwać wirusy. Mniej więcej co 5 s.

Ale nie przejmowałem się, zrobiłem scana i zainstalowałem jeszcze pare programów. Potem wyłączyłem kompa. Kiedy jakieś 2 godz później włączyłem z powrotem pojawiło mi się logowanie do systemu, którego nie ustawiałem.

KIEDY NACISKAM ENTER WłANCZA MI SIE WINDOWS, POJAWIA TAPETA ALE PO PARU SEKUNDACH WRACA Z POWROTEM DO LOGOWANIA, I TAK W KÓŁKO :? :?

Może doradzicie co moge z tym zrobić

Konsola odzyskiwania:

cd system32

ren winlogon.exe winlogon.old

expand X:\i386\winlogon.ex_

ren userinit.exe userinit.old

expand X:\i386\userinit.ex_

exit

X: litere Twojego CDROM’u

Wklej logi.

maciekok4

tu masz wynik skanu napędu przez Kaspersky Scanner Online,na moim kompie z wypalonym Niezbędnikiem - Płytą serwisową PC World Komputer 1.0 pl:

E:\files\killer.exe/Killer/killer.exe Zainfekowanych: Trojan-Downloader.Win32.Banload.avv pominięty

E:\files\killer.exe RAR: zainfekowany - 1 pominięty

E:\files\killer.exe UPX: zainfekowany - 1 pominięty

E:\files\mechanic2.exe/stream/data0007/data0002 Zainfekowanych: Trojan.Win32.VB.aaw pominięty

E:\files\mechanic2.exe/stream/data0007/data0003 Zainfekowanych: not-a-virus:AdWare.Win32.MediaBack.a pominięty

E:\files\mechanic2.exe/stream/data0007/data0004 Zainfekowanych: Trojan-Clicker.Win32.VB.fi pominięty

E:\files\mechanic2.exe/stream/data0007 Zainfekowanych: Trojan-Clicker.Win32.VB.fi pominięty

E:\files\mechanic2.exe/stream Zainfekowanych: Trojan-Clicker.Win32.VB.fi pominięty

E:\files\mechanic2.exe NSIS: zainfekowany - 5 pominięty…

przedstaw lepiej logi …

eeee a czym są logi?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Robisz logi i je tu wklejasz. A te komendy w konsoli zrobiłeś?