Problem z odpaleniem Visty po zawieszeniu się systemu

Witam!

Wczoraj Vista na komputerze mojej siostry (Acer 6930) zawiesiła się i wisiała sobie tak 15 minut. Po tym czasie siostra wyłączyła komputer przyciskiem power, gdyż komputer dalej wisiał i nie reagował na żadne polecenia. No i oczywiście dziś przy próbie uruchomienia są dwie opcje do wybrania - uruchom system normalnie (wybranie tej opcji skutkuje takim BS-em a potem wyłączeniem się komputera beznazwy1al.th.jpg) oraz można też odpalić narzędzie do naprawy systemu. Po odpaleniu narzędzie szuka problemów, restartuje komputer i znów są takie opcje do wybrania jak na początku, czyli uruchom Windows normalnie/narzędzie do naprawy systemu. Próbowałem też włączyć komputer w trybie awaryjnym, jednak nie da rady. Próby przywrócenia kompa do ostatniego punktu poprzez recovery też nie skutkują.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem? Bo jakoś nie uśmiecha mi się reinstall Windy… Bardzo proszę o pomoc.

W takiej sytuacji nic nie zrobisz. Masz dwie opcje. Seriws, albo format i ponowna instalacja systemu. Osobiście radziłbym Ci format, ponieważ laptop wyleży się bezczynnie tydzień czy dwa w serwisie i wydaje mi się, że serwisant zrobi to samo.