Problem z odpinaniem ikon z paska zadań w Windows 7

Mam problem związany z odpięciem pewnej ikony z paska zadań w Windows 7. Jakiś czas temu przyczepiłem daną ikonę do paska zadań jednak odpięcie tej ikony jest niemożliwe. Naciśnięcie lewego przycisku myszki powoduje uruchomienie programu, natomiast kiedy naciskam na nią prawy przycisk myszki nic się nie dzieje. Powinno w tym momencie pokazać się menu, w którym wystarczy nacisnąć “odepnij ten program z paska zadań” a ikona znika z paska. To jest niestety niemożliwe, gdyż owe menu się nie pokazuje. Każdy inny program, włącznie z ikoną eksploratora, mogę odpiąć, używając danego menu. Nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania tego problemu. Proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.

Naciśnij na tej przypiętej ikonce lewy przycisk myszy i nie puszczając przycisku przesuń ikonkę w górę.

Jest to problem. Można się go łatwo pozbyć, ale z programem. Ikonę odblokuje i usunie unlocker, albo moduł Odkurzacza 12.6 portable, jak na screenie http://vpx.pl/image/ATwS Gdzie na przykładzie ikony BurnAware z paska szybkiego uruchamiania, którą - metodą przeciąg i upuść umieściłem w okienku u góry modułu. Można też tam umieścić zablokowany plik przez dodawanie plików Po wciśnięciu Usuń i zgodzie na użycie rozszerzenia - wetnie skrót. Ta metoda usunie nawet zablokowany AVG, babiloon, jakieś conduity itp. Często ten moduł prosi o restart. Jest dla mnie potrzebny. Na Siódemce tak samo działa. Niebezpieczne procesy też usuwa.