Problem z odrzucaniem połaczen nieznanych

Mam dziwny problem z telefonem a dokładnie telefon automatycznie odrzuca połaczenia osób których niemam zapisanych w numerach.Kazda próba z nieznajomego mi numeru konczy sie odrzuceniem połączenia . System to android 6. Aha niemam zamiaru przywracac systemu do stanu fabrycznego , prosze o podpowiedz co nalezy wyłączyc w komórce

Czysty Android 6, czy z jakąś nakładką producencką ?
Jaki model smartfonu?

Zazwyczaj ustawienia dotyczące odfiltrowania połączeń spoza zapisanych kontaktów dostępne są z poziomu dialpada (tam gdzie wykręcasz numer telefonu / “Telefon”) Będąc w dialpadzie przytrzymaj przycisk funkcyjny “menu” i powinno przejść do ustawień w których jest “Lista zablokowanych” lub podobna opcja odpowiedzialna za filtrowanie połączeń.

LG K10 czysty android przekopałem wszystkie opcje połączeń listę blokowanych filtrowanie i nie pamiętam co jeszcze , dalej osoba nie zapisana jest automatycznie odrzucana

Odrzucanie nieznanych można także wyłączyć u operatora i tam też trzeba sprawdzić

A skąd operator wie kogo ma się w książce adresowej, a kogo nie? Chyba pomyliłeś to z odrzucaniem połączeń z numerów zastrzeżonych.