Problem z odświeżaniem monitora

Witam. Parę minut temu zainstalowałem nowa grę nail’d. Wszystko chodziło pięknie lecz gdy chciałem ustawić jakość detali i tekstur na najlepsze wystąpił taki oto błąd.

OUT OF FREQUENCY

HF: 72,1 kHZ

VF: 72.0Hz

OPERATING FREQUENCY

HF:30-70 kHZ

VF:50-100Hz

Ten błąd generowany jest prawdopodobnie przez monitor. Wydaje mi się że chodzi tutaj o odświeżanie monitora lecz nie znam się na tym za bardzo i bardzo prosiłbym o naprawienie tego problemu bez potrzebny reinstalacji gry. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

PS. Dodam, że gra działa lecz nie ma w ogóle obrazu. Słychać tylko dźwięki.

Musisz zmienić rozdzielczość bądź odświeżanie w grze na obsługiwane przez monitor. Ustawiasz prawdopodobnie za wysoką rozdzielczość.

Niestety ale w grze nie mogę bo obrazu nie mam ale zaraz spróbuje na kompie:)

Ustawienia w systemie nie mają nic do tego. To tyczy się tylko tej gry, więc musisz w niej to zmienić. O sposób dokonania tego musiałbyś zapytać kogoś, kto zna tą grę…

Czyli rozumiem że muszę np. zadzwonić do kumpla i te ustawienia zmienić tak na “wyczucie” bez obrazu. Ok dzięki za pomoc :slight_smile:

Raczej mi chodziło o reset ustawień gry w jakiś specjalny sposób (np. poprzez podmianę pliku zawierającego ustawienia)…

Wiem o co Ci chodzi. Szukałem właśnie tych plików jednakże nie mogłem ich znaleźć. Wiem że nie które gry maja takie pliki np. config który umożliwia zmianę ustawię bez uruchomienia gry niestety tutaj tego nie ma;/ prawdopodobnie będzie konieczna reinstalacja:P Ale mimo wszystko dzięki za pomoc:)

A jaka to gra, może ktoś ma i akurat wie, trzeba próbować gdzie się da :wink:

Jest to gra Nail’d. Nie tak dawno miała premierę. : P