Problem z Odświeżaniem Windows 8.1

Witam! Dziś, gdy włączyłem komputer rozpoczęła się naprawa systemu. Niestety nic nie wskórała, więc próbowałem odświeżania systemu (Windows 8.1). Tu wystąpił problem ile razy próbowałem to robić wyskakiwała wiadomość “Podczas odświeżania komputera wystąpił problem. Nie wprowadzono żadnych zmian.”

W Tryb awaryjny próbowałeś wchodzić? Na początek można by jednak sprawdzić na sprawnym komputerze stan tego dysku z zainstalowanym Windowsem 8.1 - może to nie problem software, a problem z dyskiem :roll:

Z programu Crystal Dysk Info możesz dać screena z parametrami S.M.A.R.T.;  w programie HD Tune możesz puścić Error scan i też pokaż screen z tego testu i z zakładki Health.

Tak, próbowałem wchodzić w tryb awaryjny ale wtedy jak wcześniej wyskakuje error “Komputer nie został poprawnie uruchomiony”. Odnośnie programów to nie mogę zrobić screena ponieważ system się nie uruchamia.

 

A nie masz możliwości przełożyć tego dysku do innego komputera, aby to sprawdzić na działającym systemie?

Jeżeli nie potrzeba do tego dodatkowego kabla to mogę podłączyć ten dysk (ssd) do laptopa. Niestety myliłem się nie mogę go podłączyć. Dodam też, że mam możliwość wejścia w wiersz poleceń.

 

Ok. Rozwiązałem problem robiąc format ssd i postawieniem na nowo systemu. Mimo to dziękuję za odpowiedź.