Problem z odtwarzaczem MP3

Otóż nie wiedziałem w jakim dziele założyć topik więc zdecydowałem że tu bedzie odpowiednie miejsce. Mój problem jest taki:

Posiadam MP3-ójke COWN IAUDIO G3 i kiedy chce ja włączyć na chwilke pojawia sie logo i zaraz się wyłancza(baterie są nowe) i nie wiem co mam z tym zrobić.

POMOCY :!: :!: :!:

jesli masz gwarancje to oddaj do serwisu, jesli nie masz a nie ma ona wiecej niz 2 lata lec do sklepu gdzie kupiles i powolaj sie na rękojmię i powiedz ze rzadasz naprawy kasy albo nowej , musze spelnic twoje rzadania.

Zgadzam się z przedmówcą, ale…

W większości sklepów na wymianę towaru masz za zwyczaj dwa tygodnie. Po tym czasie, nie możesz już wymienić towaru, tylko oddać do gwarancji, jeżeli takową jeszcze masz.

Jeśli minął już okres wymiany MP3, pieniędzy ci już nie zwrócą. Pozostaje nadzieje, że jeśli oddasz do serwisu urządzenie, a ten nie przyśle naprawionej MP3 tudzież w ogóle jej nie przyśle - dostajesz pieniądze od sprzedawcy. :slight_smile:

Pisane nieskładnie, wiem - ale nie mam dzisiaj głowy do pisania.

rekojmia jest przywilejem konsumenta który jest uregulowany prawnie. jeśli sprzedawca nie chce przyjąć towaru a nie ma do tego podstaw to łamie prawo więc warto czasem udać się do rzecznika praw konsumenta w naszym miescie. aha i nawet jesli w sklepie internetowym nie pisze ile masz czasu na wumiane ani nic o tym nie pisze to i tak jest to tydzien i jesli nie minie a oddasz to musza zwrocic ci pieniadze takie twoje prawo;)

nie pamietam ile wynosi czas zwrotu w sklepach narmalnych.

Jestem pewny wręcz na 99% że przyczyną jest padnięty firmware w odtwarzaczu (nie raz naprawiałem odtwarzacze mp3 z takimi objawami, trzeba byłoby wgrać firmware ponownie). Jeśli odtwarzacz jest na gwarancji to oddaj go do serwisu, jeśli nie to możesz sam wgrać firmware (wbrew pozorom nie jest to takie trudne).

a jak mam go wgrać i skąd pobrać? bo gwarancja sie skończyła

Tu jest firmware : http://www.cowonglobal.com/download/fil … _Beta1.zip

Instrukcja tu, ale po angielsku :

http://support.cowonamerica.com/support … ticleid=57

Jeśli nie zrozumiałeś instrukcji jak wgrać firmware to mogę cię poprowadzić za rączkę, krok po kroku na gg lub skype (szybciej byłoby na skype)

dobra dzienki zrozumiałem

Wgrałeś firmware ? Mp3 działa ?

wgrałem i dziala super jeszcze raz wielkie dzienki

Niema za co. :mrgreen: