Problem z odtwarzaczem mp3

Mam problem z odtwarzaqczem mp3. Mam MPIO. Mianowicie nagrałem normalnie pioseki na odtwarzacz i pokazuje ze mam zajete prawie całe miejsce i to jest ok, ale gdy chce włączyc odtwarzacz pisze “make root!!” i wgrywa sie dalej, pózniej pisze ze 0 wolnych Kb itp i pisze ze nie ma piosenek “no track”. Błagam o pomoc!!:frowning: mój nr gg: 5828234

http://rtfm.killfile.pl/#tematy

bardoz śmieszne… :confused: ja chce tylko normalnej podpowiedzi co jest nie tak :confused:

najlepiej skontaktuj się z serwisem producenta odtwarzacza, napewno otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie, wina może leżeć po stronie oprogramowania odtwarzacza, miałem podony problem ze swoim Creative MuVo, odesłałem go do serwisu, okazało się że to wewnętrzny problem sprzętu, wymienili mi go na nowy

dzieki, ale to mnie nie ratuje:/ pożyczyłem go od kuzyna i jakos normalnie działa aż tu nagle… psikus :confused: a chce go naprawić i w tedy oddac bo tak to mi nigdy juz nic nie pożyczy :slight_smile:

to jeśli chcesz go naprawić to obawiam się że to zrobisz raczej w serwisie, ewentualnie możesz jeszcze spróbowć przywrócić go do ustawień fabrycznych lub jeśli to nie pomoże to sformatuj dysk znajdujący się w odtwarzaczu

a wiesz może jak sformatować?? bo on nie pokazuje mi sie jako dysk wymienny tylko przez program specjalny nagrywam te mp3

u mnie po podłączeniu go poprzez port USB do komputera był widoczny jako dysk wymienny, była możliwość sformatowania go

jaki masz system? nie widzisz go jako dysk wymienny w Mój komputer?

tak. nie widze go jako dysku wymiennego i mam system winXP

kobra05 zmień tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty

przepraszam :slight_smile:

Złączono Posta : 16.01.2006 (Pon) 9:21

a jak zmienic ten temat?? prosze o pomoc

klaustrofobian: Ty masz MuVo a kobra05 ma Mpio… widzisz różnice ? :confused:

kobra05: Sformatujesz playera w tym programie co nagrywasz muze… ale że tego nie możesz znaleźć to się nie dziwie. Spróbuj upgrade Firmwaru może to coś da… choć myślę żę problem jest prostrzy niż się wydaje, może poprostu brakuje głównego katalogu na mp3 ? To tylko moje domysły…

Jets dobrze, udało mi sie sformatować tego playerka. Ale wystąpił inny błąd, nie chcą mi się teraz piosęki nagrywac:/ co teraz mam zrobic?? prosze o rade

cześć wam wszystkim

wie może ktoś z was co zrobić jak z odtwarzacza mp3 usunęło się 2 pliki, których nawet nie pamiętam, jakie skróty i wogóle, ale były one potrzebne, bo kiedy je usunąłem to na wyświetlaczu pokazuje mi się informacja, że mam pusty dysk w mp3, a w rzeczywistości mam w nim mp3 na 900kb, w kompie też nie widać ich, a we właściwościach napisane jest, że mp3 zajmują 900kb z 1mb, co to wogóle za pliki??, usunąłem je razem z przykładową muzyką z odtwarzacza mp3, bo była biedna :slight_smile: ale nie sądziłem, że jak usunę te 2 pozostałe pliki to będzie taka lipa

z góry dzięki

czekam na porady albo mp3 w kubeł:)