Problem z odtwarzaczem mp4

Zakupiłem ten oto odtwarzacz ->

https://ssl.allegro.pl/item177809549_og … nu_pl.html

I mam z nim mały problem. Rzecz tyczy się odtwarzania plików video. Odrazu w mp4 miałem 1 filmik AVI, jakiś tam teledysk, normalnie działało więc myślałem ze nie będzie problemu z plikami AVI. Wgrałem z komputera jakieś krótkie filmiki avi, po naciśnieciu play w odtwarzaczu wyświetliło się ostrzeżenie “Błąd formatu pliku”. Byłem bardzo zdziwiony ponieważ teledysk “od nich” działał a był także w formacie avi. We właściwościach zauważyłem, że plik “od nich” ma Kompresja video: Xvid, a moje filmiki zupełnie inne, m.in. Divx, żaden nie miał Xvid. Na płycie z oprogramowaniem był avi converter, użyłem go skonwertowałem moje filmiki do do avi i tak jak sie spodziewałem plik po konwersacji miał Kompresje Video: Xvid, czyli taką jak działający teledysk. Byłem pewien, że problem rozwiązany, ale po ponownym wgraniu na mp4 to samo “Błąd pliku formatu”. Napisałem już do sprzedawcy z prośbą o wyjaśnienie, ale chciałbym poznać Waszą opinie, wiem że te forum jest profesjonalne i licze na jakieś sugestie :slight_smile:

Pozdrawiam

Mogło się skompresować dwa razy na Xvid i Divx. Może w tym problem.