Problem z odtwarzaniem avi

witam.uzywam odtwarzacza power dvd i kiedy odtwarzam avi pojawialja mi sie na obrazie zielone rozowe i zolte strefy.juz raz mialem taki problem ale nie pamietam jak go usunalem;p prosze o pomoc.

ps.uzywam k-lite mega codec pack

Przeinstaluj kodeki.

Zaktualizuj lub odinstaluj i ponownie zainstaluj sterowniki.

Przeczyść komputer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Jakie masz zainstalowane kodeki ??

ee troche ich duzo:P ale cale k lite mega pack a co do divx to jest ffdshow a co do przeinsalowania to juz to robilem ;/

Co za dużo to nie zdrowo,pewnie jest konflikt i dlatego tak się dzieje,odinstaluj i fdshow i k lite mega pack a następnie przeczyść rejestr programem co podał kolega,i zainstaluj jedna z tych paczek

nie nie nie zrozumiales mnie…bo tam jak instalowalem k lite to kodek odpowiedzialny za avi czy divx nazywal sie ffdshow…myslisz ze to pozostalosc po poprzednim kodeku? bo przed nim uzywalem jeszcze nie ak dawno ffdshow do wszystkiego

Dodane 08.03.2009 (N) 16:43

nie nie nie zrozumiales mnie…bo tam jak instalowalem k lite to kodek odpowiedzialny za avi czy divx nazywal sie ffdshow…myslisz ze to pozostalosc po poprzednim kodeku? bo przed nim uzywalem jeszcze nie ak dawno ffdshow do wszystkiego

Dodane 08.03.2009 (N) 16:43

oj sory 2 razy napisalem;P

Dodane 08.03.2009 (N) 16:55

zrobilem tak jak mi kazales czyli odinstalowalem przeciscilem rejestr zaistalowalem 1 i nadal jest takie ;/

Próbowałeś zaktualizować sterowniki lub je przeinstalować?

tak;/