Problem z odtwarzaniem brak płynności obrazu oraz braku foni

Witam mam taki problem otóż ściągnąłem wersję testową programu Ulead VideoStudio 11 Plus jest to wersja testowa na 30 dni i wszystko jest OK pasują mi funkcje jakie w tym programie są tylko nie mogę znajźć funkcji może niema bo nie wiem dlaczego po zaimportowaniu pliku w formacie MPEG 2 czyli krótko pisząc DVD przy próbie odtworzeniu takiego filmu gdy już jest on zaimportowany do programu obraz jest odtwarzany jakby troszkę przyspieszone klatka po klatce nie jest płynny obraz oraz niema foni przy odtwarzaniu nie wiem co może być tego przyczyną.Gdzieś może jakąś funkcję w tym programie trzeba włączyć lub wyłączyć aby było OK liczę na pomoc z waszej strony jak ten problem rozwiązać i pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz modelatorów tej stronki.

Mam pełną wersję tego programu i zasadniczo takiego problemu nie mam. Dzieje się tak,czasem, gdy plik jest duży-przynajmniej u mnie. Spróbuj może z jakimś małym plikiem na początek i zobacz jak będzie.

BLADE2042 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.