Problem z odtwarzaniem dvd

Czesc

Mam windwosa 2000 serwer i nie mogę odtworzyc płyty dvd i nie wiem co jest

czy są potrzebne jakies dodatkowe codecki ??

Proszę o pomoc

Jak płyty dvd?Powiedz konkretniej o co Ci chodzi?A właściwie co nie chodzi?Co jest na tej dvd?Masz w ogóle w kompie napęd pozwalający odczytywać płyty tegoż typu?

Tak mam czytnik dvd uzywam dotego odtwarzacza AVS Dvd Player na samym początku płyta się ładuje później naciskam play i sie nie dzieje nic nie wiem może brakuje jakis playerów??

Płyta jest z filmem,tak?Czy jak ją zeksplorujesz to są jakieś pliki(typowe dla filmów dvd)/tylko jeden(?).Próbowałeś na zwykłym odtwarzaczu dvd?

Przy eksploracji pojawiaja sie pliki wyskakuje mi bląd file opening error

Możliwe że płyta jest źle nagrana.A błąd to przy próbie otwarcia(w odtwarzaczu) czy zaraz przy samej eksploracji?Tu jest coś o dvd.

Spróbuj na zwykłym odtwarzaczu albo u kogoś innego na kompie.

Próbowałem odtworzyć inny film z dvd i też niestety nie chciał pójść. Na pewno nie ma uszkodzonej płyty ponieważ na xp zainstalowałem Blaze DVD i każda płyta mi poszła. Teraz zmieniłem system na 2000 zainstalowałem Blaze DVD i niestety nic nie idzie. Płyta się otwiera przy eksploracji ale niestety nie chce mi czytać tego formatu. Może brakuje jakiś sterowników które potzrebuje Windows 2000 sam nie wiem co zrobic.

Spróbuj przeinstalować Sterowniki ASPI

Co to są sterowniki ASPI i jak je przeinstalowac??

Ściągasz i instalujesz. Co to jest, proszę bardzo :arow: http://www.agavk.p9.pl/strony/aspi.php

Zainstalowałem Power DVD i jest obraz ale nie ma dźwięku