Problem z odtwarzaniem filmików Flash


(M@rco75) #1

Witam

Mam problem z odtwarzaniem filmików flash na niektórych stronach. Filmiki umieszczone na You Tube czy Wrzucie odtwarzają mi się bez problemów ale już np. te z Wirtualnej Polski ani drgną, nawet nie próbują się ładować, czasami z niektórych stron ładują się niekompletne np. bez paska przewijania i nie ma jak ich cofnąć lub przesunąć do przodu. Dzieje mi się tak na wszystkich przeglądarkach, Chrome, Opera, IE. Próbowałem reinstalować przeglądarki, Flash Playera, dorzucać kodeki i nic. Dzieje mi się tak od momentu wymiany dysku i instalacji systemu, wcześniej takich problemów nie miałem. Proszę o porady co może być przyczyną i jak jej zaradzić.


(Danielpezala) #2

Zainstaluj najnowszego flash playera i zobacz jakie będą rezultaty.


(M@rco75) #3

Już pisałem że to nie pomaga


(Plascadeine) #4

niestety muszę się dołączyć..

Nie działają też na Onecie, onet vod stronie tvn itp..

Próbowałam rozwiązywać ten problem bezskutecznie, zmieniłam nawet flasha na 10.0 nic nie dało, a co ciekawe nie działają u mnie na przeglądarce (FF, Chrome, IE).

Sterowniki do grafiki najnowsze( ktoś poddał taki powód sprawdziłam nie działa). Standardowe rozwiązania problemów z forum FF nie podziałały.

Ale dwa dni temu na najnowszym FP 10.2 wszystko śmigało..

Kurczak podrzućcie jakiś pomysł, prosze..

Edit:

Kurczaczek instalowały mi sie aktualizacje w systemie może to jest powodem..


(Cedar) #5

plascadeine , "onet vod" to nie flash tylko Microsoft Silverlight http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Silverlight a niedawno chyba była jego aktualizacja.

http://vod.onet.pl/czym-jest-silverligh ... detal.html

http://vod.onet.pl/jak-zainstalowac-sil ... detal.html


(Plascadeine) #6

Mam najnowszy Silverlight.. sprawdziłam:

ale jak też zauważyłeś OnetVod wymaga flash playera bo w tej technologii jest wykonany player. Chyba że jak klikniesz prawoklikiem to z zakłamania zgłasza się menu Ustawień i informacji Flash playera :o


(Cedar) #7

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Tylko, że to menu pokazuje się na zatrzymanym filmie, w czasie oglądania jest Silverlight

Sprawdź jeszcze tu: http://vod.onet.pl/przetestuj.html


(Plascadeine) #8

Nic nie ruszy.. Ani Vod z sliverlightem na pokładzie ani filmiki na wp, jedynie działa YT co jest dziwne. Poprawki z 24 lutego wywaliłam i nic nie zmieniło się w działaniu.

Napisałam do BOK grupy Onet ale raczej nie liczę na odpowiedz. Kurczak nie wiem co jest przyczyną że w kilku przeglądarkach nie działa.

Sądze że Vod nie działa bo flash nie startuje filmiku.

-- Dodane 26.02.2011 (So) 1:12 --

Rozwiązane! !!