Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube

Witam.

Od 2 tygodni mam problem z youtube. Każdy filmik strasznie się tnie. Jak klikam pauze to w ogóle nie buforuje. Czasem tylko załapie i przez chwile działa w jakości 144. Na innych stronach filmiki działają. Próbowałem aktualizować flasha, zmieniać przeglądarkę, czyścić cache CCleanerem i jakieś śmieci Odkurzaczem. Nic nie pomagało. Internet Orange Freedom 6 mb/s. Z routerem wszystko dobrze bo na innym komputerze nic się nie tnie. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Nie tylko Ty masz z tym problem, poczytaj:

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=youtube

netia-youtube-dlugie-buforowanie-filmow-przerywanie-t534235-15.html?hilit=youtube

Czytałem o tym, ale na innym komputerze filmy normalnie działają. Mój jest podłączony przez kabel a inne były testowane przez wifi. Nie jestem pewny czy winny jest operator.

A na innym komputerze jaki jest internet ? od tego samego operatora ?

Sprawdź jaki jest transfer podczas oglądania youtube w menedżerze zadań.

Dobrze posprawdzaj, jak masz ustawione YouTube. Logujesz się do Google, Gmaila, czy na YouTube i wtedy masz problem? Czy to inne konto jest, niż na poprawnie działającym komputerze? Wejdź w ustawienia YouTube, wyłącz tryb bezpieczny i HTML5.

Internet jest pociągnięty kablem do routera. Z routera do mojego komputera też kablem a inne komputery odbierają ten sam sygnał przez wifi. Nie ma różnicy, czy jestem wylogowany i zalogowany. Jak sprawdzić transfer oglądania? Nie mam pojęcia czego jest to wina.

EDIT

Młodszy brat właśnie mi powiedział, że jak rozmawia ze znajomymi przez skypea to często mu rozłącza i tak samo w grach przez internet. Może to rzeczywiście wina operatora?

Mieliśmy ostatnio zgłoszenia o wolnym buforowaniu YouTube i aktualnie prowadzimy prace, które mają na celu usunięcie niedogodności. Jeżeli dochodzi do rozłączeń to może być to problem z łączem. W przypadku rozłączenia połączenia na routerze internetu nie będzie na żadnym komputerze i jeżeli takie objawy obserwujecie to zachęcamy do kontaktu z nami. Sprawdzimy co się dzieje.

Pozdrawiam

Marek

Dziwna sprawa. Teraz na żadnym komputerze nie mogę przeglądać youtube’a. Filmy się nie buforują. Musi to być wina operatora.

Sprawdź różne ustawienia DNS, automatyczne lub ręczne np. Google

podstawowy 8.8.8.8

alternatywny 8.8.4.4

Jeżeli chodzi o prace w tej sprawie to mogę przekazać, że nadal trwają.

Oby - możesz sprawdzać i czekać - i się nie doczekać.

Ja polecam doraźnie korzystanie z http://www.proxfree.com/

Każdy filmik idzie na max łącza. :slight_smile:

No i popularność proxfree.com przerosła właścicieli - teraz wymagają przepisania kodu z obrazka bo wykryli duży ruch z sieci orane :smiley: