Problem z odtwarzaniem filmików w internecie

Witam.Mam pewnien problem.Od jakiegoś czasu nie chodzą mi filmiki na youtube ani wrzucie,ponieważ ciągle przerywa(wiem że to jest buforowanie,ale troche dziwne że przerywa co 2 sekundy na 5 senkun).Dzieje się tak od pewnego czasu,pytałam paru znajomych i oni twierdzą że to wirus,lecz mój antyvirus niczego nie wykrywa,a na dodatek miałam sprawdzany log z HiJack This i wszystko jest ok…Kompletnie nie wiem co sie mogło stać.Proszę o pomoc.

Ewelincia44_44 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jaki masz internet???

przeczyść cache programem CCleaner,

pobierz http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 10.0.22.87, wyłącz przeglądarkę, zainstaluj

Przeczyściłam cache,i zainstalowałam ten program.Niestety dalej nic:(Internet mam z Orange,szybkość 3,6.Ale myślę że to nie od szybkości internetu zależy,ponieważ pare dni temu wszystko idealnie chodziło…

internet w orange przez hsdpa ??

jak ta to raczej typowe w przypadku internetu mobilnego, niedawno mogło działać bo aż tak dużo osób nie było połączonych z siecią, nadajnikiem dzięki czemu stabilniej działał, spróbuj inną przeglądarką czy także są takie objawy, możesz też zainstalować najnowszy flash player

Mam zainstalowany najnowszy flash player.Próbowałam inne przeglądarki(Mozilla firefox,Internet explorer),obecnie kożystam z Opery.

Dodane 06.06.2009 (So) 16:53

Mam zainstalowany najnowszy flash player.Próbowałam inne przeglądarki(Mozilla firefox,Internet explorer),obecnie kożystam z Opery.

i działa dobrze na firefox ??

Niestety nie:(

A gdzie działa najlepiej ?

Najlepiej działa w Operze.