Problem z odtwarzaniem filmów i plików ms office i pdf

Witam!

Mam takie problem jakieś dwa dni temu padł mi system i musiałem go przeinstalować, ale po reinstalacji(mam dysk podzielony na 3 partycje) niektóre filmy nie chcą się odtwarzać pomimo, że wcześniej odtwarzały się bez problemu. To samo tyczy się plików ms office i pdf. Jest jakiś sposób żeby to naprawić bez na ponownego ściągania? Nie piszcie mi o kodekach bo mam zainstalowanego Divxa i kline kodek i nie działają te filmy, które działały wcześniej na tych kodekach.

Proszę o szybką odpowiedź.

Jeśli chodzi o pliki MS Office i PDF, to raczej żadne kodeki Ci nie pomogą…

Odnośnie filmów…

Jakiego odtwarzacza używasz?

Czy możesz odpalić film z DVD?

Czy system wyświetla jakikolwiek błąd podczas próby odtworzenia filmu?

Czy sterownik od karty graficznej jest aktualny i poprawnie zainstalowany?

Nie możesz tez zakładać ze masz wszystkie niezbędne kodeki zainstalowane, bo filmow odtworzyc nie mozesz. Proponuje odinstalowac ten ostatni i sprawdzic jak sam Divix sobie radzi.

Osobiście zawsze używałem SubEdit Player z paczka kodeków i nigdy nie miałem żadnych problemów z odtwarzaniem filmów.

Właściwości dysku / zabezpieczenia - przyjmij uprawnienia do dysku .

Używam głównie windows media player 11 i czasem subedita.

jak mam zainstalowanego divxa i klinecodec to nie mogę odtwarzać filmów dvd.

Jak osobno to też.

W wmp 11 wyświetla komunikat, że nie może odtworzyć bo format jest nie obsługiwany(przed reinstalem działo na wmp)

W subedit jakieś dziwne avi tag: >

Myślę, że sterowniki do karty graficznej mam dobrze zainstalowane(mam najnowsze z 2009 r)

Jak to zrobić???

A co z tymi plikami ms office i pdf??

PDF, MS Office, Open Office

Odinstaluj wszystkie kodeki, i zainstaluj tylko najnowszego Divixa i paczkę dostarczona z SubEdit Player.

Zabezpieczenia / zaawansowane / edytuj /zaznaczasz administratora z nickiem , system ,użytkownika z nickiem - dajesz edytuj /zaznaczasz uprawnienia ,zaznaczasz zastosuj te uprawnienia i OK /zastosuj i OK .

Jeśli nie ma np. administratora to dodajesz .

Dodaj /zaawansowane /znajdź teraz /zaznaczasz / OK / OK

PDF , DOC , AVI - PPM na plik /właściwości i przypisujesz jaki program ma otworzyć dany plik . [zakładam ze masz zainstalowane programy do tych plików]