Problem z odtwarzaniem filmów na youtube, wrzuta etc

Witam,

Od wczoraj zmagam się z problemem, który związany jest z działaniem serwisu youtube. Gdy chcę otworzyć jakiś film, wszystko mi się ładuje, oprócz niego samego. W miejscu, gdzie powinien być wyświetlany jest białe puste pole. Korzystam z Firefoxa 3.0.1, mam zainstalowanego najnowszego flasha i javę, mam włączoną obsługę języka javascript. Zainstalowałem także shockwave’a, lecz to również nic nie dało.

Standardowa Diagnostyka: Firefox

Jak działa w IE, to znaczy, że winny jest Firefox i wtedy skorzystaj ze standardowej diagnostyki.

Zapomniałem dodać, że na IE też nie chodzi. Ktoś mógłby mi coś poradzić?

marion , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodam jeszcze, że niedawno został zainstalowany quick time i dopiero po tej czynności filmy przestały odtwarzać się. Tyle, że quick time’a odinstalowałem, a problem dalej pozostał.

marion , skoro już odinstalowany jest QuickTime, to przeinstaluj flasha, jeśli to nie pomoże, to zrób standardową diagnostykę.

Wykonałem standardową diagnostykę i nic. W operze również wyżej wymienione strony nie działają odpowiednio. Przed chwilą wyłączyłem firewalla. I co? I działa :smiley: Dzięki za porady :slight_smile: