Problem z odtwarzaniem filmów oraz grami

Witam mam dość dziwny problem,

Używałem pakietu kodeków K-Lite Full Codec Pack 4.17 i wszystko było ok. Kiedy wczoraj włączyłem film okazało się występują na nim kropki rozsiane po całym ekranie w różnych miejscach (białe i kolorowe). Nie jest to problem filmu ponieważ pojawia się we wszystkich plikach z filmami jakie mam a wcześniej tego nie było. Dodatkowo gdy odpaliłem grę Call of Duty 4 okazało się, że na ekranie menu oraz w samej grze dzieje się to samo. Przeinstalowałem już kodeki - próbowałem K-Lite Full Codec Pack 4.17, K-Lite Mega Codec Pack 4.17, XP Codec Pack 2.4.2, Combined-Community-Codec-Pack-2008-09-21 i nic. Jeśli w opcjach/output Media Player Classic zmienię QuickTime na DirectX 9*** to problem znika w plikach .mov ale jakiekolwiek zmiany w DirectShow Video nie poprawiaja sprawy w pozostałych formatach. Przeinstalowałem też DirectX i zaktualizowałem sterowniki karty graficznej. Pomocy.

Moja konfiguracja to:

Core 2 Duo E8400 3GHz

4GB DDr 2

E-VGA GeForce 9800GTX 512 MB

dysk Seagate 500 GB

Windows XP SP2

Może grafa się przegrzewa?? Ściągnij program Everest Ultimate, potem przechodzisz do zakładki komputer >czujnik i spisujesz grafe.

Temperatura GPU 55 C

Tempka wporządku. Odinstaluj wszystkie kodeki, przeczyść dysk i rejestr programem CCleaner, potem odinstaluj stery od grafy z dodaj\usuń programy i zainstaluj te.

A nie podkręcałeś jej?

Podaj napięcia z BIOSu i Everesta.

Nie nie była kręcona.

Zrobiłem, nie pomogło.

Nie wiem co o tym sadzić. Z jednej strony jak odinstalowałem stery karty a kodeki zostały i odpaliłem film kropek nie było. Z drugiej jak zmieniam ustawienie w MPClassic- QuickTime na DirectX 9*** to problem znika z plików .mov ale zmiana w DirectShow nic nie daje dla pozostałych formatów. Jedyne co, to gdy dałem Old Renderer to 3 pierwsze sekundy lecą bez kropek, ekran robi się czarny i już potem leci z kropkami.