Problem z odtwarzaniem filmów (strony typu cda.pl)

Witam serdecznie,

 

może już ktoś miał ten sam problem co ja akutalnie.

 

Od kilku dni zostałam posiadaczką tableta acer z systemem win8. Przez pierwsze kilka dni wszytsko było dobrze, od 2 dni nie mogę obejrzeć żadnego filmu (ani cda.pl ani anyfiles ani zalukaj nie współpracują).

Film buforuję się w nieskonczoność i nie rusza. Dla sprawdzenia przyczyny sporóbowałam odtworzyć ten sam film, który oglądałam kilka dni temu. Wcześniej działał teraz odmawia posłuszeństwa.

Zinstalowałam CCleanera (wszystko dobrze), Ad aware (wszystko dobrze), wtyczke adobe flash player najnowszą wersję, odświerzyłam windowsa (teraz taka piękną funkcję ma win8). Na Chromie, Mozilli nic nie rusza. Działało poprawnie wszystko teraz jest czarna dziura.

 

Co w takim momencie moge jeszcze zrobić?

Nie chciała bym stawiać wszystkiego na nowo i kolejny raz odistalowywać i instalować od podstaw wszystko.

 

Pozdrawiam

przed chwilką sprawdziłem i anyfiles  u mnie w ogóle się nie otwiera pozostałe dwie strony działają poprawnie. Nie instalowałaś żadnych dodatków typu ABP czy NoScript?  Wejdź na te strony i spróbuj odtwarzać przy wyłączonym antywirusie. Nie instalowałaś ostatnio aktualizacji ?