Problem z odtwarzaniem filmów w necie

Cześć,

 

Mam duży problem,przeglądarka przestała odtwarzacz mi filmy oraz odtwarzacze mp3 po prostu ładują się bez końca!

na YT wygląda to tak iż włączam jakiś film przy kółku zębatym pokazuje się ikonka HD i film ładuje sie w nieskończoność  nie mogę zmienić jakości filmu, w ustawieniach na koncie YT mam ustawione że nie chce oglądać filmów w lepszej jakości.

wszystko zaczęło się kiedy przeglądarka opera 27.0 zaczęła co chwile wyświetlać mi 2 strony (karty wyświetlając się samoczynnie  jak na coś kliknę):

http://play.ollando.com/lpx/34?aff=ck-revz&reqid=382809572&oid=2792&s1=119298|

 

od tamtej pory mam problem ze wszystkimi odtwarzaczami w przeglądarce.

 

sam zrobiłem tak:

usunąłem ciasteczka

reistal flasha i javy

przeskanowanie systemu antywirusem ARCABIT wykrył i usunął 2 agentów ale problem z odtwarzaczem i tą otwierającą się stroną pozostał

 

mam zainstalowanego Adblocka 

przeglądarka opera 27.0

najnowszy flash i java

system oryginalny xp

prędkość neta 512 mb/s

 

 co mogę jeszcze zrobić?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

 

 

 

 

sprawdz na html5 i flash osobno zainstaluj rozszeżenie magic actions for yt na nim możesz sprawdzić.

 

oczywiscie zainstaluj flash najnowszy i zobacz na slimjet i palemoon na tych przeglądarkach nigdy problemów nie miałem.

Nowy log obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

 

Zainstalowałem magcia do opery niestety nic nie pomogło

simjet nic nie podziałało jedynie pisze żeby wrócić za jakiś czas! 

Ostatnio miałem podbne problemy tyle że z ff. Pomogło reinstalacja nowych sterowników do karty graficznej, oraz reinstalacja flash. Wczesniej zainstalowałem ff na nowo z nowymi ustawieniami ale nie dało to skutku. Ff chodził bez problemu na html5 na you tubie ale starsze filmiki nie działały dlatego doinstalowałem jak do tąd nie ma problemów.

Powiem tak magic nic nie podziałał ale gdy zmieniłem na html5 to zaczęły grać tylko te nowsze filmy.

 

jak zaktualizować sterowniki do karty graficznej?