Problem z odtwarzaniem filmów z płyt na DVD

Mam bardzo dziwny problem bo znajomy mnie poprosił żebym mu nagrał jakieś filmy na płycie bo jest na wakacjach i posiada w samochodzie mały odtwarzacz  DVD o nazwie “DVD MUSE M-762 CV”

Oczywiście się zgodziłem i nagrałem mu parę filmów z popularnymi kodekami takimi jak AVI, MP4, FLV ale na drugi dzień wysłał mi wiadomość że jego odtwarzacz nie czyta tych płyt co mu nagrałem.

W instrukcji tego odtwarzacza DVD jest napisane że odtwarza DivX więc mp4 powinien w takim chyba razie co najmniej odtwarzać, ponoć DivX to MPEG-4 a MPEG-4 to chyba mp4 albo się mylę więc wolę zapyta się tu kogoś obeznanego w te klocki.

Dodam że ten odtwarzacz ma też gniazdo USB i SD czy to coś  zmienia w porównaniu do płyt.

Strona producenta tego DVD :

http://www.muse-europe.com/en/products/car-video/m-762-cv.html

Wiem że dzisiaj już nikt się nie zajmuje takimi problemami ale bardzo bym prosił o pomoc za którą z góry dziękuję.

ta strona powinna ci pomóchttp://www.videoaudio.pl/art-1_nagrywanie-materialu-filmowego-dvd-avi-svcd-na-przykladzie-nero-7.htm

Ten sprzęt nie obsługuje mp4. Dodam od siebie jeszcze ten poradnik jak przerobić nieobsługiwane filmy.

 

ps. swoją drogą wygodniej byłoby zainwestować w tablet, wrzucasz na kartę nawet mp4 i jedziesz z koksem. :slight_smile:

To jest sprzęt osoby która się buja po świecie i akurat spotkała mnie w Tuluzie i poprosiła o jakieś filmy do tego sprzętu.

Tą osobę poznałem na ulicy bo mieszkam w Tuluzie i dlatego Was poprosiłem żebyście mi pomogli coś dla niego nagrać.

W tym sprzęcie jest gniazdo USB więc jakie pliki wideo mogę tam nagrać, dodam że nie mam tego sprzętu u siebie w domu i nagrywam na oko. Już ostatnio próbowałem mu nagrywać płyty ale nie działały więc teraz chciał bym to zrobić w miarę dobrze więc proszę Was o pomoc.

Ostatnio nagrałem mu takie pliki ale nie działały :

BRRip.XviD-KRT.avi

MPEG-4 XviD.avi

BRRip.XVaviavi

MPEG-4.mp4

AVC.flv

AVC.avi

Więc czy powinienem wziąć jakiś konkretny konwerter i to przekonwertować ?

 

 

 

 

Dzięki za poradnik chyba powinien pomóc.