Problem z odtwarzaniem filmów ze stron internetowych

Witam,

Mam następujący problem. Otóż cztery dni temu po restarcie laptopa system operacyjny Windows XP Home Edition nie chciał zaskoczyć, pokazywał się czarny ekran jedynie z kursorem myszki. Po wielokrotnym restarcie, uruchamianiu z systemu awaryjnego w końcu zaskoczył. Myślałem że to koniec problemów lecz okazało się że jest problem z odtwarzaniem filmów ze stron internetowych typu YouTube. Film w ogóle się nie ładuję albo bardzo szybko i zatrzymuje się po 2-5 sek. i na tym kończy się oglądanie. Przeskanowałem antywirusem, sprawdziłem połączenie internetowe, zainstalowałem ponownie Adobe Flash Player (z problemami, bo przez system awaryjny gdyż normalnie nie chciał się odpalić plik instalacyjny). Dodatkowo po włączeniu w systemie awaryjnym nie ma żadnych problemów z owymi filmikami. Zauważyłem również, że komp ma ostatnio problemy ze startem.

Ma ktoś może pomysł czemu tak się dzieje? Jaka jest przyczyna?

Przyczyną mogą być sterowniki, w głównej mierze może coś z grafiką związane. Rozwiązanie jest łatwiejsze do zrealizowania: zrzuć co potrzebne np. na cd lub pendrive’a i format dysku :slight_smile:

Takie rozwiązanie biorę pod uwagę (myślę że to ostateczność) ale chciałbym to rozwiązać w inny sposób jeśli jest taka możliwość?

zainstaluj pakiet Mega litl codec pack-- http://www.programosy.pl/program,k-lite … -pack.html

i powinno być ok albo jeszcze flash player — http://www.adobe.com/products/flashplayer/

powodzenia i pozdrawiam

Po zainstalowaniu Mega litl codec pack wszystko wróciło do normy i jak na razie nie ma żadnych problemów.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam