Problem z odtwarzaniem filmów

Nie mogę odtwarzać filmów, żadnych filmów ani divx ani vcd cz też dvd. Mam All playera, cinema player, wplayer, power dvd, divix player. A jeśli chodzi o kodeki to mam wgrane: Dr Divix106, codec 7,8h 9. I nic prawie mi się nie odtwarza. Jak włączam film dvd to mam jedynie dźwięk.

rozumiem że masz wgrane dwa pakiety z kodekami (Dr Divx i codec 7, 8h 9) wywal oba te pakiety i polecam wywalić wszystkie programy, po czym instalujesz allplayera najnowszego ze strony marbita i w nim wchodzisz w opcje->liveupdate->zaznaczasz wszystko i dajesz na aktualizuj (czy jakoś tak) dajesz mu troche czasu aż ściągnie i powinno zadziałać

To nie jest zestaw kodeków :?

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 585#104585

Proponuję Ci paczke K-Lite Codec Pack 2.35 Full

Zrobiłam to co radził wiki-yu i mam tylko dźwięk bez względu na format zapisu filmu.

a może spróbuj tych kodeków

Wgrałam już też kodeki które proponował Damian i bez rezultatu. Sprawdzę jeszcvze te od Minio.

Ale usuwasz mam nadzieje poprzednie przed wgraniem nowych??

Bo jak nie to potem się nie dziw że masz namieszane…

Najlepiej wywal wszystkie kodeki,łącznie z wpisami z rejestru. Rejestr wycziścisz programem jv16 powertools

Zerknij również tu: http://www.free-codecs.com

Oczywiście że usuwam tylko, że nie usunęłam wpisów do rejestru usunę je teraz. zinstalowałam teraz te które podał Minio i też nic

Być może to jest przyczyną, wywal z rejestru i zainstaluj jeszcze raz :smiley:

wpisy usunęłam . Allplayera zostawiłam i zainstalowałam x codec pack ten od minio i też mam tylko dźwięk. Już nie wiem co mam zrobić, chyba oddam mój “sprzęt” w inne ręce.

Cholercia…Nie wiem co to może być. może koledzy coś jeszcze wymyślą :slight_smile:

Ściągnij i zainstaluj program:

AVIcodec 1.1.0.4

i nim otwórz dany film. Program pokaże czego brakuje w systemie do jego odtworzenia, jakie codeki są już zainstalowane oraz lokalizacje skąd można pobrać brakujące pliki (niestety w większości przypadków są to paczki codeków).

Aktualnie mam x codec pack i all playera. Czy mam teraz wyrzucić ten x codec pack? Prosze o pomoc.

Update:

No dobrze. Zainstalowałam ten program avicodec …ten który podał fiesta. Otworzyłam nim film no i chyba wiem że potrzebuję codeka video MPEG 2 (SVCD/DVD) bo ja jak już sprawdziłam mam MPEG 4. Więc jak rozumiem powinnam sobie go doinstalować, ale gdzie go znaleźć.

usuń wszystkie zainstalowane codeki i zainstaluj sobie potem FFDSHOW z WWW.DOBREPROGRAMY.COM i powinno być dobrze :slight_smile:

Znowu wszytsko wywaliłam łącznie z wpisami w rejestrze zainstalowałam ffdshow i … nic. Odpalam Powerdvd - nic, odpalam allplayera i mam komunikat "Access violation at address 0050c5eb in module allplayer.exe. read of address ffffffff. i co teraz? Pomocy już drugi dzień z tym walczę w koncu pójdę po młotek …