Problem z odtwarzaniem filmów

Posiadam problem z odtwarzaniem filmów i nie wiem co się dzieje :confused: Problem głównie polega na tym iż otwieram film w “Bestplayerze” i odtwarza sie ale obraz jest nie wyrazny czarno biały albo go wcale nie ma natomiast dźwięk napisy itp. są wporzadku. Nie mam pojecia o co chodzi instalowałem juz setki kodeków i problem nadal sie powtrza :frowning:

Prosiłbym o pomoc

A to jest problem tylko z jednym filmem czy z obojętnie jakim?

Spróbuj przeskanować film przy pomocy Gspota lub Video Inspectora. Obydwa programy są darmowe

Ok przeskanuje tak jak mowisz. A problem powtarza sie z kazdym filmem kazdego typu AVI MPEG itp.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 23:08

Przeskanowałem i nadal to samo w Status pisze “Codec(s) are Installed” wiec raczej wychodzi ze wszystko powinno być ok :confused:

Witaj kolego.Proponuję odinstalować wszystkie kodeki wyczyscić rejestr i zainstalować kodeki nowe proponuje kodeki ffdshow.Też używam tych kodeków i filmiki chodzą super.Osobiscie teraz używam CinemaPlayer to dobry odtwarzacz -proponuję go zainstalowac + kodeki ffdshow jeśli to nie pomoże to może twój procek za słaby lub pamieć za słaba…?pozdrawiam :slight_smile:

No ok odinstaluje te inne pierdoly ;]

No czy komp zasłaby to nie wiem (Athlon 1.6 GHz , 1,5 GB Ram, Geforce 7600 GS 256 Mb) raczej tutaj nie szukajmy problemu.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 23:28

Nadal to samo :frowning: już nie wiem sam co zrobić :confused:

No faktycznie komp twój nie jest za słaby.

wiec kodekie powinny wszystki zmienić.

Pozdrawiam :slight_smile:

No właśnie ale o to chodzi że kodeki tego nie załatwiają :confused: nie jest tak jak powinno :frowning:

Zainstalowałes te kodeki co proponuję ?

Myśle ze to wina kodeków też miałem podobny problem.

Czy nadal jest bez poprawy…?

A próbowałeś odtworzyć w VideoLanClient http://www.videolan.org

a próbowałes odtwarzac filmy w Windows Media Playerze ?

czy masz zainstalowane dobre sterowniki do karty graficznej,

bo to tez wazne może w tym tkwi problem.?

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 23:45

Poczytaj o tych problemach , to juz nieraz było przerabiane na forum.

Pozdrawiam :slight_smile:

Zainstalowałem te kodeki co proponujesz oraz prubowałem odtwarzać to w Cinemaplayer i nadal to samo, sterowniki do karty graficznej są porawne pownieważ zawsze je instlowałem i nigdy nie sprawiały jakich kolwiek problemów mogłem swobodnie filmy ogladać.

Prubowałem we wszystkich playerach jakie mam poczynajac na Best Player konczac na Windows Media Player.

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 23:53

TAk prubowałem i nadal problem się powtarza. :frowning:

Złączono Posta : 16.02.2007 (Pią) 0:07

No trudno sprubuje sam sie uporać z problemem. :frowning:

Jeśli by ktos wiedział jak pomuc porosiłbym o kontakt.

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

A ustawienia dysku i napędu CD ?,wystarczy brak sterowników,albo złe ustawienie i dysk może nie włączac UltraDMA

No ale sterowniki wszystkie mam zainstalowane poprawnie zadne nie wykazują błedu .