Problem z odtwarzaniem filmow

kodeki jakie zainstalowalem to ffdshow a nastepnie zrobilem live update w all playerze pobierz/ napraw,jak zainstalowac xp do 98 to wiem ale odwrotnie to nie bardzo,rozumiem ze moja karta graf jest do bani ale czy podkrecenie procesora pomoze i jak to zrobic?a moze wymienic ta karte ,plyta to aopen ax63 co proponujecie? :smiley:

Jeśli chodzi o podkręcanie procesora, to raczej załóż nowy topic, albo lepiej poszukaj na forum, bo temat z pewnością nieraz był poruszany. A zanim zainstalujesz drugi windows pokombinuj ze sterownikami. Ja też mam kartę TNT2 i jak pisałem wyżej instalacja starych sterowników rozwiązała wszystkie problemy z zacinaniem się filmów. Nie wiem czy znajdziesz takie, które będą działać w XP, ale u mnie na standardowych instalowanych razem z win’em wszystko chodziło dość dobrze. Najnowsze detonatory tylko pogorszyły wszystko.

a moglbys mi przeslac te sterowniki starsze? bo plytki juz nie mam niestety

poszukaj w internecie, napewno znajdziesz.

I chyba tak będzie musiał zrobić. Płyta ma instalator, w którym widać co i jak, a po otwarciu zawartości nazwy folderów nijak nie pasują do tego, co pokazuje instalator. Nie wiem co tam jest do czego (a trochę tego jest).Całość zajmuje niecałe 100MB, więc chyba nie ma sensu wysyłać wszystkiego.

Temat ciągnie się już w nieskończoność, ale jeszcze kilka pytań pomocniczych do kolegi bolo.

  1. Sprawdzasz film w XP na tych samych sterownikach, co w 98?

  2. Na pewno testowałeś wydajność tym samym filmem? :twisted:

ad.2 Sprawdzalem wydajnosc tym samym filmem

ad 1 nie sprawdzalem na tych samych sterownikach poniewaz nie pasuja do xp,musialem sciagnac ze strony nvida stery do xp.

i chyba lazikar b edzie mial racje iz jest to wina systemyu gdyz ma wieksze wymagania niz 98.Szkoda ze nie mozesz mi tego przeslac jeszcze z tym bym pokombinowal :smiley:

musze poszukac jak zainstalowac 98 obok xp bo kupowac nowa karte do tego sprzetu nie ma chyba sensu,czas oddac go na zlom :stuck_out_tongue:

Zainstaluj: DivX, xVid, 3ivx, AC3 Filter i wiekszosc filmow powinna sie odtwarzac. Na starszym sprzecie filmy chodza dobrze w odtwarzaczu AllPlayer.

Pozdrawiam!

Zainstaluj ACE3 Mega Codecs Pack i powinno chodzić (jeżeli chodzi o kodeki). Po tej instalacji każdy film mi chodzi.