Problem z odtwarzaniem filmów

Od jakiś dwóch tygodni mam problem z odtwarzaniem niektórych filmów z którymi nie było wczesniej kłopotu.

Nawet kiedy uruchamiam film z płyty albo obraz bardzo ‘przycina’ tak jakgdyby czestotliwosc klatek na sec. była za mała albo obraz w ogóle sie nie wyświetla (np. zawsze w przypadku filmów z aparatu cyfrowego). Tak dzieje sie tylko w przypadku niektórych filmów. Nie wiem co na to poradzić. Bardzo proszę o pomoc, będe naprawde wdzięczna.

PS. testowałam różne programy, zawsze to samo.

Proponuję wywalić wszystkie kodeki (jakich używasz?) i zainstalować albo paczkę K-Lite Codec Pack albo osobno DivX, AC3, ffdshow, XviD.

A może kodeki ?

Kliknij tu

kodeki z allplayer’a + XviD

Zrób co każe Boczi kodeki podałem w linku i powinno być ok

wywalilam allplayer’a i zainstalowalam od nowa nowsza wersje i nic… nie wiem jak moge wyrzucic wszystkie kodeki na amen

(zauwazylam ze czasami zdarzaja sie momenty iz film sie nie tnie przez jakis czas)

Tak jak wspomniali poprzednicy wywal wszystkie kodeki, zrób restart systemu a następnie zainstaluj kodeki ace. W przeciwieństwie do k-lite posiada znacznie pogatszą ilośc kodeków oraz nie trzeba doinstalowywać np. real playera czy quicktime.

Przy instalacji wybierz poziom professional.

Po prostu usun (wiekszosc lub wszystkie powinny byc w Panelu Sterowania/Dodaj/Usun), patrz po nazwach, a pozniej ew. wyczyscic rejestr programem Jv16 PowerTools.

Przepraszam za brak znakow diakrytycznych

Dziękuje bardzo za pomoc. Wyrzuciłam Kodeki K-Lite i Xvid. Zainstalowalam ACE i jak narazie wszystko wróciło do normy. Zapraszam na kawe ;)))))))

Od jakiegoś czasu mam problem z odtwarzaniem filmów. Mam kilka programów, ale w każdym jest tak samo. Obraz filmu skacze. Nie wiem co mam z tym zrobić. Pliss pomóżcie:)

A jak mam usunąć kodeki? I skąd wziąść kodeki ace?

choćby stąd

http://www.internetstandard.pl/ftp/5045 … 20Pro.html

np. tutaj wystarczy wybrać mirrora i zaczyna się ściąganie. Monico proponuje Ci również uważniej czytać posty na forum. Kilka linijek wyżej boczi napisał jak należy usuwać kodeki.

A próbowaliście wcześniej powyłączać wszystko co chodzi w tle i odpalić film ?? :?