Problem z odtwarzaniem filmów

mam problem z odtwarzaniem niektorych filmikow,jedne chodza normalnie a zas na niektorych sa tylko napisy,brak obrazu badz obraz jest zamazany (na zielono).nie wiem w czym tkwi problem,brak mi jakiegos kodekou czy od czego to moze zalezec??help me,please :slight_smile:

Jakie masz kodeki?

Czy te filmy, które nie działają są oryginalne?

ja stawiam na sterowniki do karty ale kodeki też nie zaszkodzi uaktualnić masz je t u t a j

Odinstaluj wszystkie kodeki, a następnie przeczyść rejestr Regcleanerem lub jv16 PowerTools.

Po tych czynnościach zainstaluj K-Lite Codec Pack 2.77 FULL.

myslę akurat i jestem przekonany, że oryginalnośc filmów nie ma tutaj nic do gadania.

Trzeba sprawdzić raczej paroma odtwarzaczami, bo nie zawsze każdy programik odtworzy ci każdy filmik :slight_smile:

wątpię. Wina stoi przy kodeku xvid

zainstaluj najnowsze kodeki ffdshow i poszukaj w sieci dziobas rar player ten odtwarzacz nie powinien mieć problemów z właczeniem jakiegokolwiek filmu jesli masz ffdshow w systemie

dzieki wielkie za pomoc,zgralam kodeki i wszystko dziala ok. :slight_smile:

Sorry za OT ale mnie to ciekawi -

x-awier ,

Co ma piernik do wiatraka ? Czy to w ogóle ma jakies znaczenie ?

Może aż tak dużego znaczenia nie ma, ale Bóg jedyny wie jak mogli “rozwalić” ten film piraci :wink:

Hehe, do abordażu :slight_smile: niesadze zeby to miało wpływ na fakt, że filmy nie działają :slight_smile: Przecież nie wrzuca ci trojana między klatkami :slight_smile:

Ja tez mam problem z filmami, i to powazny bo gdy probuje odtworzyc jakis to wiesza mi sie system. probowalem juz z roznymi playerami i paczkami kodekow ale wciaz jest to samo. wie ktos co moge na to poradzic?

Arcy nie chodzi o wirusa :stuck_out_tongue:

Jeśłi ktoś źle przekonwertuje lub temu podobe to może tak się zdarzyć :slight_smile:

I na przykład cebepe jest tego przykładem :stuck_out_tongue:

cebepe

Czy film oryginalny ? :wink:

Powiem wam jedną prawdę o kodekach:

Do prawidłowego odtwarzania wszystkich filmów wystarczy pakiet kodeków w takiej postaci:

Real Alternative

QuickTime Alternative

Kodek DVD (dostarczany jest z takimi programami jak PowerDVD lub Nero Vision Express)

Wszystkie te kodeki muszą być w najnowszych wersjach jakie są dostępne w sieci i nie ma filmu, który na nich się nie odtworzy, zapewniam! System ten sprawdziłem na wielu filmach i komputerach, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł!

Do odtwarzania filmów z napisami najlepszy jest:

AllPlayer

Do odtwarzania DVD:

NeroShowTime

Windows Media Player

Do odtwarzania DivXów bez napisów:

dowolny program jaki posiadasz zainstalowany!

Kodeki i odtwarzacze filmów, tak samo jak każde inne oprogramowanie należy regularnie aktualizować, wtedy nie będą powstawać żadne problemy! Kodeków tych już nie trzeba dodatkowo konfigurować, doskonale wiedzą co mają robić!

MAm nadzieję, że post ten uświadomił wam, że nie trzeba zanieczyszczać systemu jakimiś gigantycznymi paczkami aby obejrzeć film, a wystarczy jedynie killka mega danych i kilka wpisów w rejestrze aby uzyskać ten sam, a właściwie jeszcze lepszy efekt! Życzę wam miłego oglądania filmów!