Problem z odtwarzaniem filmu na odtwarzaczu

Witam. Przez 2 dni wklejałem napisy do filmy żeby wziąć i odtworzyć to na DVD ale nie udało sie albowiem pisze Zła zawartość pliku. To oznacza że on tego nie odtwarza ale on bez problemu odtwarzał AVI! Nie mam do odtwarzacza dokumentów. Ojciec kupił go w Tesco (podobno) mi na urodziny z 5 lat temu. Działa bez problemu itp.

Na tym filmiku pokazałem jak wklejam napisy. Na płyte nagrywa sie bez zarzutu też… ogólnie twierdze że to ja coś zrobiłem źle

odtwarzacz.jpg

Tu pisze że obsługuje Polskie napisy. Czyli mogę nie wklejać napisów w obraz tylko po prostu wkleić z napisami i wybrać w menu by odtwarzało?

odtwarxyx.jpg

Wszystko co dostałem z odwarzaczem to właśnie oprogramowanie.

nie musisz wklejać na film napisow. wystarczy nazwać napisy tak jak film i nagrać na płyta lub pendrive(jeśli ma).

Z tego co widać na pudełku napisy muszą mieć format .txt

Kodeki DivX, Xvid i wszystkie inne mają naprawdę wiele opcji i ustawień do konfiguracji. Nie wszystkie są wspierane przez konkretne modele odtwarzaczy. Automatyczne konwertery do minimum upraszczają proces, ale najwidoczniej ten, którego używasz, defaultuowo wybiera właściwość nieobsługiwaną przez twój sprzęt.

Nie musisz wrzucać napisów do pliku, tylko nadaj im tę samą nazwę (poza rozszerzeniem).