Problem z odtwarzaniem i nagrywaniem filmow

nie moge otworzyc filmow ktore mam na dysku /w.media player uprzejmie mnie informuje ze nie mam dostepu do komputera w ktorym jest plik???,All player o niczym nie informuje-nie czyta ijuz/po sprawdzeniu informacja brzmi-mozesz odtwarzac wszystkie filmy…/wiec All P jest -ok… :?: chyba…-bo po probie otworzenia filmu z cd-informacja brzmi-…/wideo decoder did not produce line 21-cokolwiek to jest :expressionless: Program Windows Media Player nie może odtworzyć tego dysku DVD, ponieważ wystąpił problem z cyfrową ochroną przed kopiowaniem między odtwarzaczem, dekoderem i kartą wideo. Spróbuj zainstalować zaktualizowany sterownik do karty wideo.??? probowalam przegrac flmy na plytke dvd -informacja-system napotkal problem podczas proby skopiowania…sygnatura bledu-AppName:explorer.exe AppVer:6.0.2900.2180 ModName:fun_avcodec ModVer:0.0.0.0 Offfseta6462

.dll…generalnie-klopot z aplikacja explorer exe…

nie mam zielonego pojecia co z tym fantem zrobic …moze ktos ma “pomysla”?w kazdym razie-prosze o pomoc ,jak sie da,z zalozeniem ze komputer-to dla mnie czarna magia…a nawet gorzej-znaczy-zielona jestem… ![-o<

Masz zainstalowane kodeki?

Zainstaluj K-lite mega codec pack oraz Real Alternative, a wszystko spróbuj otworzyć

Best Playerem ewentualnie odtwarzaczem Media Player Classic, który Ci się zainstaluje razem z kodekami.

Sterowniki do karty graficzne również masz?

moze i mam-ale nic mi nie wiadomo na ten temat-kodeki instalowaly sie razem z All playerem-wiec powinnam miec/sprawdzilam/

co do sterownikow-niee wiem jak sprawdzic…

ani skad sciagnac kodeki…

odtwarzacze mam tylko 2-All… i Win Media…

zainstalowalam kodeki-niestety bez zmian :expressionless: wiec problem gdzie indziej,co do sterownikow-nie wiem jak sprawdzic/widzialam to gziesna forum-wlacznie z info gdzie moge sprawdzic jaka karte mam-ale znalezc nie moge…postaram sie poszukac…

prawdopodobnie systm jest niekompletny/problemy zaczelay sie jak instalowalam net -komp uprzejmybyl wyswietlic mi piekny niebieski komunikat 2 razy-ale pozniej uspokoil sie-od tej pory dvd nie dziala…co najgorsze -nagrywane rownierz…

co dziwne-mam plytki video z koncertowmuz-odtwarza…fimow-nie…

jak ktos ma jakies pomysly-co z tym fantem zrobic-bardzo prosze o pomoc…zalezy mi na dostepie do-zdjec i filmow ktore mam na dysku d-???help!

sterowniki-sprawdzone i zaktualizowane-BZ… :frowning: …ma ktos moze jakis pomysl???please…

oryginalne plyty-odtwarza…pliki z kompa-kaplica i ciemna mogila… :shock: moze ktos cos poradzi??..na co mi pzyszlo na stare lata…a pomocy znikad :?