Problem z odtwarzaniem muzyki i używaniem internetu


(Camuss) #1

Od kilku dni mam problem z odtwarzaniem muzyki podczas używania internetu. Tnie się muzyka w Winampie jak i internetowe radio. Zauważyłam, ze dzieje się to szczególnie gdy na stronach internetowych jest dużo zdjęć lub gdy ściągam jakiś plik, program. Muzyka wtedy zamienia się w jeden wielki bełkot (tak jakby był włączony Fast Forward na podsłuchu) Nie wiem czy ma to coś wspólnego ze szybkością połączenia internetowego, ale nic w ostatnich dniach nie było u mnie zmieniane. Używam Firefox. Problem pojawia się tez w Skypie podczas rozmowy i surfowania w tym samym czasie w internecie - wtedy tnie się tez głos.

laptop Sony Vaio

Windows Vista Home Premium 32bit

Procesor 2,40 Ghz

RAM 3GB

Z góry dziękuję za pomoc

Logi zostały sprawdzone, nie ma żadnej infekcji

Pamięć RAM też bez problemów.


(Johny) #2

Jak szybkie masz łącze ?,daj jeszcze logi do działu bezpieczeństwo,coś obciąża łącze


(Camuss) #3

Logi z OTL http://www.wklejto.pl/64751

Łącze do 16.000 Kbit/s

-- Dodane 23.04.2010 (Pt) 12:17 --

Problem pojawia się tez w Internet Explorer wiec nie jest to wina Firefox. Gdy tylko pojawi sie okienko download file/pobierz plik muzyka się zaczyna "strzepic"

-- Dodane 23.04.2010 (Pt) 15:59 --

Wypróbowałam też inne programy do odtwarzania muzyki: foobar, aimp i wszędzie to samo.

Ma ktoś pomysł w czym tkwi problem?

-- Dodane 23.04.2010 (Pt) 20:01 --

Przeinstalowanie sterowników tez nic nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł jaki wpływ ma przeglądanie stron www i pobieranie plików na jakość odtwarzanej muzyki. Nawet w VAIO Music Box dźwięk jest zniekształcony: echo, trzaski, spowolnienie tempa po prostu bełkot.

-- Dodane 23.04.2010 (Pt) 22:50 --

Nikt nie wie w czym tkwi problem? Ja próbowałam już reinstalacji sterowników, rożnych programów i ustawień i nic nie pomogło.