Problem z odtwarzaniem muzyki w odtwarzaczu

Witam!

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Jaki format plików odtwarza ?

Odtwarza na pewno mp3, mp4 chyba też chociaż nie testowałem oraz filmy flv.

jakie masz standardy muzyczne wg instrukcji / producenta urządzenia ?

Ona dotarła do Mnie pocztą zza granicy. Nie było tam żadnej instrukcji w języku polskim dlatego wszystkie papiery wyrzuciłem do kosza.

O rany … podaj model odtwarzacza …

Sam nawet nie mam pojęcia jak się zwie. Na aukcji allegro przy zakupie nie było napisane jaka to nazwa. Mogę Ci jedynie napisać takie coś jaką znalazłem: “8GB 1.8 LCD MP3 MP4 FM 3RD Gen Media Player”.

pliki trzymasz w jednym katalogu czy te 300 to suma plików w różnych katalogach? niektóre odtwarzacze mają limit plików dla jednego folderu. czy na obudowei odtwarzacza są jakieś oznaczenia, np. model, marka itp?

Tak, wszystkie utwory trzymam w jednym folderze o nazwie “mp3”. Dzięki temu mogę trzymać 325 utworów jakich aktualnie posiadam w tym folderze. Stworzyłem również nowy folder i do niego kopiować więcej tych plików muzycznych. Kopiowanie przebiegło bez problemu. Jednak gdy chciałbym je odtworzyć wchodząc w menu folderów to odtwarzacz w ogóle nie widzi ich. Gdy po podłączeniu odtwarzacza do komputera okazuje się, że kilka utworów jakie dodałem do nowego folderu zostały skasowane. Gdy kopiuję nowe utwory do folderu “mp3” w jakim posiadam te 325 to odtwarzacz w ogóle ich nie odtworzy pokazując że posiada 000 kbps pokazując błąd: “Format błąd”. Dodam, że są w formacie mp3.