Problem z odtwarzaniem muzyki

No więc ściągam pliki muzyczne i zamiast ikony winampa pokazuje mi się ta ikona charakterystyczna wtedy kiedy nie ma programu do odtworzenia… gdy go uruchamiam to bez wybierania programu z listy uruchamia mi się to w winampie no ale na przykład przekładając muzykę na kome nie wyszukuje mi muzyki bo nie ma tej ikony… nie wiem jak to zrobić, zdeinstalowałem winampa ale nic… Jak zażegnać problem? :stuck_out_tongue:

kliknij na nagraniu prawym przyciskiem myszy, wybierz “Właściwości”, zakładka “Ogólne”, w pozycji “Otwieranie za pomocą:” kliknij na przycisk “Zmień” i wybierz z listy Winampa, OK, Zastosuj, OK.

dalej to samo… mówię że nie muszę wybierać z listy od razu on się uruchamia w winampie tylko nie ma tej ikony i koma mi nie wyszukuje żadnych plików muzycznych…

powiem że ostatnio zainstalowałem nero i on zamienił się z winampem i porzez nero odtwarzałem… (samo się zainstalowało… a chciałem tylko przegrywający) i teraz zainstalowałem winampa i odtwarza przez winampa lecz nie ma tej ikony na pliku…

A jak wybierasz program z listy to nie masz tam pod tym kwadracika używa tego programu do tego typu plików??

Kliknij na ikonę prawym przyciskiem myszy, wybierz “otwórz za pomocą” przejdź na sam dół i wybierz “wybierz program” zaznacz ptaszkiem “zawsze używaj wybranego… itd.” kliknij na winampa następnie na ok i ikona powinna zmienić się na ikonę winampa.

Dokładnie o to mi chodziło