Problem z odtwarzaniem na pełnym ekranie filmów youtube

Witam

Mam Operę i Explorer na Windows xp oryginalnym. Niegdyś mając te dwie przeglądarki nie miałem problemów natomiast od dłuższego czasu mam problem z odtwarzaniem filmów na You tube na pełnym ekranie. Po prostu ta opcja nie działa zarówno na Explorerze jak i w Operze. Wszystkie flasha itd mam jak najbardziej aktualne. Nie mam Google chrome. Czy możecie mi pomóc bo już przerabiałem tyle informacji z netu i żadna mi nie pomogła. Jeżeli chodzi o przeglądarki to też mam najnowsze wersje na xp. Podkreślam jeszcze raz, że od dawna mam Operę i Explorer w systemie i kiedyś nie miałem takiego problemu.

Chciałem powiedzieć jeszcze, że na żadnej innej stronie z filmami czy muzyką nie mam i nie miałem nigdy takiego problemu. Problem dotyczy wyłącznie You tube i dlatego sytuacja jest dość dziwna.

A jak YT działa Ci na innych przeglądarkach? Sprawdzałeś to ?

Najnowsze oprogramowanie nie zawsze znaczy najlepsze. Kilka razy miałem problemy natury programistycznej spowodowane pospieszeniem się z instalacją wszystkiego, co najnowsze było w Internecie. Poszukiwanie przyczyny w sumie trwało 8 godzin zanim doszedłem, co podczas hurtowej instalacji powodowało błędy w działaniu oprogramowania. Niestety na przetestowanie każdej aplikacji z osobna i jej wszystkich funkcji jest czasochłonne.