Problem z odtwarzaniem plików video

Bardzo proszę o pomoc ,mam problem z odtwarzaniem plików video pobranych z netu.Mam kilka odtwarzaczy i żaden nie jest w stanie odtworzyć tych plików (WMA, WMT,AVI,MPEG,MP3).Problem ten mam od jakiegoś czasu.Pliki,które mam u siebie na komputerze np. pobrane duzo wcześniej ,chodzą bez problemu.Dodam jeszcze,że wszystkie pliki ,które ściągam mają jeden rozmiar 1kb(33bajty) a przecież ściągane przezemnie pliki napwno mają inne,różne rozmiary.

Proszę o jakąkolwiek pomoc bo nie wiem już co mam robić. :frowning:

Próbowałam ściągać kodeki,aktualizacje,nawet programy do konwertowania plików i nic. :frowning:

:? Możesz podać link do tych plików to będzie od razu dużo jaśniej? :wink:

wiesz ja jestem nowa na tym forum , nie kapuje o jaki link ci chodzi, sorki :frowning:

Podaj nam tutaj na forum stronę z której pobierasz te pliki, abyśmy mogli również je pobrać.

To np.ten link,ale mogę podać jeszcze inne.

http://rapidshare.de/files/25107184/2.mpg.html

Ten plik ma 23,9 MB i odtwarza się bez problemów. Robisz jakiś błąd w czasie ściągania pliku.

Niestety nie,ponieważ nie pierwszy raz ściągam pliki,przedtem było wszystko OK. TO się zaczeło od pewnego czasu. :roll: ktoś mi powiedział ze to brak plików systemowych,ale ja nic nie usuwałam,albo wirus.Ja nie wiem,nie znam się na tyle aby jednoznacznie stwierdzić co to jest.

Tak jak napisał miecios , ten plik ma 23,9 MB więc prawidłowo pobrany nie może mieć 1kb.

Ile czasu pobiera Ci się ten plik i jakie masz łącze internetowe?

Plik pbieram dość szybko ponieważ używam Download Accelerator Plus.A moje łącze internetowe też jest dość szybkie, dokładnie nie wiem ,ale ok.1GB TO jest łącze przez TV kablową,wszystkie ostatnio pobrane pliki mają ten sam rozmiar.

Pliki które pobierasz najprawdopodobniej nie są ściągnięte do końca

Napisz dokładnie ile zajmuje sciągnięcie pliku do końca z

Pobierz plik nie korzystając z żadnych akceleratorów pobierania plików.

Pobierz korzystając z dowolnej przeglądarki.

Pobrałam ten plik bez użycia akceleratora i jest OK. NIE mogę sprawdzić innych bo muszę odczekać godzinę ,aby ściągnąć z Rapida.Będę robić próby jakby coś było jeszcze nie tak to napiszę jutro. Serdeczne dzięki wszystkim za zainteresowanie moim problemem. Jutro się odezwę. :smiley: :smilecolros:

Mała*** wszystko powinno działać bez najmniejszych problemów JEŚLI BĘDZIESZ POBIERAĆ BEZ AKCELERATORA.

Problem z wagą plików jak i tym, iż one nie działały pojawił się, gdyż z akceleratorów w przypadku rapidshare można korzystać tylko po wykupieniu specjanego konta premium.

Tak więc pozostaje Ci albo kupić takie konto, ale ściągać przez dowolną przeglądarkę: bez menedżerów pobierania plików :slight_smile:

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 15:51

Tak więc porobiłam próby na różnych plikach i wszystko jest OK. :lol: Ten mój problem okazał się taki błachy. :mrgreen:

Jeszcze raz chcę wam podziękować, dzięki,dzięki dzięki za pomoc. :comk2: :smilecolros: