Problem z odtwarzaniem plików w formacie rmvb

problem jak w temacie, miałam zainstalowanego Media Playera Classic (K-Lite CodecPack 544) i Subedit -Player +codeki. Zrobiłam reinstalacje tych programów, ale to nic nie dało. Podczas instalacji Subedit-player występuje jakiś błąd z kilkoma plikami *.dll, a po reinstalacji pakietu K-Lite CodecPack 544 jak próbuje odpalić film to bardzo długo sie uruchamia, aż w końcu dochodzi do wniosku, że nie może odtworzyć filmu i pojawia się informacja, że być może brakuje jakiś kodeków i jak próbuje skorzystać z opcji pobierz brakujące codeki z internetu to nic się nie uruchamia. Już nie wiem co robić… :frowning:

Sciagnij real player alternative ;)to powinno pomoc

Żadne pliki rmbv tak się uruchamiają? Czy tylko jeden?

Po usuwaniu kodeków czyściłeś komputer Ccleanerem?

Masz trochę zamieszanie w kodekach, proponuje wyczyścić system ze wszystkich kodeków, zainstalować jeden program do odtwarzania np. subedit player + filtry ffdshow + real alternative.

Polecam zainstalowanie Media Player Classic Home Cinema 32bit (paczka z kodekami),

program nie robi zamieszania w systemie ponieważ nie instaluje kodeków tylko korzysta z wbudowanych filtrów.

realt alternative (kodeki ) + kodeki klite codeck pack

Ja korzystam z KMPlayer i jestem zadowolony. A do odtwarzania normalnych DVD WMP.

http://www.dobreprogramy.pl/The-KMPlaye … 12538.html

K-lite Mega codec pack ma w sobie już kodeki Real alternative, dlatego polecam odinstalować wszystkie inne paczki z kodekami, przeczyścić rejestr za pomocą JV16 power tools, zainstalować w/w przeze mnie kodeki i najlepiej użyć leciutkiego, nie wymagającego instalacji BestPlayera do odtworzenia filmów.