Problem z odtwarzaniem płyt w napędzie Samsunga


(Erni19) #1

Witam!

Tak jak w temacie - problem z napędem Samsunga a dokładnie http://www.morele.net/samsung-nagrywark ... be-446250/

Napęd w menedżerze jak i Moim Komputerze jest wykrywany,sprawdzałem parę płyt i np. płyta ze sterownikami do karty graf. jest odczytywana,to samo płytka z prawa jazdy z pytaniami itd. ale już Oryginalna płyta z Company of Heroes już nie tak jak i płyta DVD z różnymi programami (z magazynu "Komputer Świat"). Co ważniejsze gdy wkładam płytki które nie działają napęd jakby...pykał ? Coś w ten deseń.

Jest on dosyć nowy - z 3 miechy ma albo 4.

Zasilacz - OCZ SXS2 600W

Pł. Główna - AsRock 970 Extreme 3

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i porady.Pozdrawiam :slight_smile:


(Lechoslawgmer) #2

Rozumiem że czyta cd a dvd nie ? jeśli tak jest nagrywarka jest uszkodzona i nadaje się do wymiany gwarancyjnej na nową !


(Erni19) #3

No właśnie to jest dziwne,bo spróbowałem DVD z Oblivionem i działa,nagrałem też obraz płyty - plik instalacyjny - wszystko nagrało się ładnie,próbuje odczytać płtykę i wyskakuje mi jako...pusta :confused: . Już sam nie wiem co się dzieje,raz płyta chodzi a raz nie.Chyba rzeczywiście będzie najlepiej na gwarancję oddać :/. Aczkolwiek wszelkie porady mile widziane :slight_smile:


(Agatonster) #4

Arkantos ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.