Problem z odtwarzaniem Vectra TV Online na androidzie 5.1

Posiadam tablet Lenovo Yoga 3 850 L   z androidem 5.1i mam problem z odtwarzaniem  z Vectra TV Online , tablet nie odtwarza obrazu i foni nie wiem z jakiej przyczyny- odtwarza obraz i audio z HBO GO ,  TVN Player , Ipla  . Dostęp  do programów mam prawidłowy ponieważ mogę oglądać na innym tablecie , telefonie , laptopie i komputerze . Podejrzewam że tablet Yoga 3 ma nie odpowiedni Player albo trzeba zainstalować jakieś kodeki, zainstalowałem Adobe Flash Player 11.1 android , dodatkowy player do odtwarzania ale nic nie pomogło (ale z niego nie korzysta automatycznie tylko z oryginalnego ). Próbowałem znaleźć w plikach ten oryginalny player żeby go ewentualnie odinstalować ale nie mogę go znaleźć . B.proszę o poradę.

Kerik

Ile urządzeń korzysta z TV Online?

 

Na stronie mają takie cuś:

 

Wejdź w http://tvonline.vectra.pl/urzadzenia/ jak masz więcej niż 3 to usuwasz jedno by oglądać na tym “4”. Ew jeśli programy są inne możesz je podzielić między urządzenia.

To o czym piszecie to ja doskonale wiem ,że można zapisać tylko trzy urządzenia i oglądać  jednocześnie na dwóch urządzeniach Tablet Joga 3 normalnie wchodzi na  Vectra TV Online , mam widoczne możliwe kanały do oglądania ,tylko jak kliknę play  to nie mam obrazu ani foni !. B.dziękuję za zainteresowanie .

Pozdrawiam Kerik

Problem rozwiązałem sam , a mianowicie uruchomiłem na innej przeglądarce Google Chrome  i jest ok., a wcześniej uruchamiałem na Opera Mini. Z tego wychodzi że Opera nie ma jakiegoś kodeku.

pozdrawiam kerik