Problem z odtwarzaniem video na stronach www

Otóż po zainstalowaniu dzisiaj nowej przeglądarki www Mozilla pojawił się problem Chodzi mi oto że video na stronach www nie są odtwarzane za pomocą Windows Media Player 10 tylko za pomocą “mplayer2” którego plik znajduje się w C:\Program Files\Windows Media Player Chodzi też na przykład o strone Onet z teledyskami które nie są otwierane tak jak wcześniej na Onecie w pomarańczowym tle gdzie była widoczna opcja pełny ekran a przed włączaniem teledysku napis że trwa buforowanie Jak ktoś wie co zrobić żeby było normalnie niech napisze za wszelką pomoc dziękuje

Wszystko się zgadza, powiem więcej dotyczyć to będzie nie tylko plików video ale i muzycznych. Masz zatem do wyboru albo “Windows Media Player 10” albo Mozilla. Decyzja należy do ciebie. (Ja wybrałem WMP10. Mogę jeszcze tylko dodać, że problemów tych nie będzie z Operą i Firefoxem)

Jednak dało się rozwiązać problem Pomogło dodanie do rejestru wpisu - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MediaPlayer\ShimInclusionList\MOZILLA.EXE

Moje gratulacje. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że każdy problem jest do rozwiązania ale nie zawsze łatwo jest je znaleźć.

A tak na marginesie to Mozilla nie bardzo mi się podobała więc zrezygnowałem bez żalu. Ileż w końcu można mieć przeglądarek na kompie?. Jak narazie mam 4 i chyba wystarczy. :slight_smile: