Problem z odtwarzaniem Youtuba i grami

Witam, na komputerze mojej dziewczyny nie da się oglądać Youtube’a ani zainstalować większość gier. Próbowałem ustawić minimalną jakość odtwarzania filmu na YB ale od razu komputer sam się zrestartował. Jest to system XP. Czy to winna jakieś złej wersji flash playera? Czy może złe sterowniki karty graficznej? Ten komputer jest już stary bo ma 1 GB ramu i procesor 2.0 chyba. Ostatnio gdy zainstalowałem jej antywirusa to wyłapało 155 wirusów. Czy to może mieć coś z tym związanego?

Trochę pomoże:

Start -> Panel sterowania --> System --> Zaawansowane --> Wydajność --> Ustawienia --> Efekty wizualne - zaznacz tylko

6 pozycji - Zastosuj - OK.

kliknij aby powiększyć:

b6f4bd33aeb1d059m.jpg86e86da81e7e892fm.jpg

Proponuję dołożyć jeszcze minimum 1 GB pamięci (niewielki koszt) i komputer będzie lepiej “śmigać” :wink:

  1. Zainstaluj najnowszą wersję Adobe Flash Player.

  2. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

  1. Kiedy ostatnio było robione sprawdzanie błędów oraz defragmentacja ?

Tak i to bardzo dużo :frowning:

Wrzuć po wszystkim wymagane/obowiązkowe logi:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Ok dam ci znac co i jak a czy te nowe wersje ccleanera nie maja juz czasem funkcje rejestru?

CCleaner czyści śmieci oraz rejestr ale t/j wyżej pisałem:

_D_@_N_!_0_ ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.