Problem z odtworzeniem pliku .vob

Chciałem obejrzeć sobie kilka filmów z wakacji. Pliki mają rozszerzenie .VOB i na początku nie mogłem ich nawet niczym otworzyć. Po ściągnięciu programu Media Classic Player plik otworzył się. Wszystko fajnie, obejrzałem filmik, włączam drugi (każdy z nich ma 1GB), obejrzałem może z połowę i ******. Film się zacina, głos jest nieczysty, obraz klatkuje i przeskakuje o kilka sekund do przodu. Z pozostałymi dwoja, to samo. Pierwszy i połowa drugiego chodzą bez zarzutu Może brak jakichś kodeków. Ściągnąłem K-Lite Pack, ale nie poskutkowało. Tutaj kończy się moja wiedza na ten temat i zwracam się z prośbą tu.

Mój OS: Win 7 64 bit.

Sprawdzałeś jak jest po konwersji filmów na inny format za pomocą jakiegoś programu ?

Konwertowałem plik za pomocą programu Format Factory do rozszerzeń avi i mp4, ale nie pomogło.

Minął ponad rok, problem pozostał, postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Filmy z rozszerzeniem .vob zacinają się, klatkują, przeskakują o kilkanaście sekund do przodu. Próbowałem wielu metod, ściągałem przeróżne programy (Media Player Classic, Power DVD, VLC, SM Player, itp.), różne paczki kodeków, wszystko na nic. Mój kumpel te same filmy ogląda bez zarzutu, więc wina nie leży po stronie filmów.