Problem z odtworzeniem płyt

Witam.Mam windowsa 7.Kiedyś chciałem nagrać płyte na komputerze włożyłem płytkę,kieszonka się schowała kliknołem nagaj audio CD przeunołem do listy,rozpocznij nagryanie.przy 99% kieszonka wysuneła się.a po jakiś dwóch sekundach się wsuneła spowrotem a nagrywanie dokońzyło się.Wyjołem więc płytkę i włożyłem ją do wieży.Muzyka szła pięknie wszystko ale na wyświetlaczu pojawuiło się że płytka ma w sobie foldery.Zdziwiło mie to więc włożyłem płytkę spowrotem do napędu i płytki nie odczytał.Od tamtej chwili napęd nie czyta mi żadnej płytki.Co robić.Pomocy.Pilne! !!

Dodane 09.06.2011 (Cz) 23:00

Ok.Już nie ważne ,trzeba było poprostu zrobić otwórz ponownie i zamknąć komputer tym guziczkiem z tyłu.następnie tm samym guziczkiem go otworzyć włączyć i już.Przepraszam za zamieszanie,dziękuj trzynastuosobom które przeczytały muj post i proszę Administratorów o o wrzucenie tego postu do kosza bo w sumie bezsensu zaśmieca forum.Z górdy dziękuję:

komunista.

niech Moderatorzy nie us u wają tematu, bo kto inny może mieć ten sam problem :smiley:

nie zaśmiecasz forum, tylko postaraj się pisać bez błędów-FireFox ma słownik :smiley: