Problem z odzyskaniem danych!

Wiem, ze bylo wiele takich tematow, ale ja mam bardzo specyficzny mianowicie, kiedy zformatowalem sobie dysk C, zainstalowalem Windowsa ponownie (poniewaz byl on tam wczesniej zainstalowany), dokanczam instalacje, zabieram sie do instalowania sterownikow, po zainstalowaniu sterownikow wlaczam “moj komputer”, a tam cos nieprawdopodobnego, wszystkie dyski pomieszaly sie i to doslownie! na D jest stary C na E jest stary F, na F jest stary E, na G jest stary D, no i niestety (to najwazniejsze) na C jest stary G z zainstalowanym Windowsem, poza tym jak wspomnialem na D jest stery C gdzie rowniez jest Windows. Wlasnie tu moje zapytanie:

  1. Co sie stalo? Zformatowalem dysk C (na 100% jestem pewny), wiec dlaczego mi sie pomieszaly dyski i nie ma plikow z dysku G?

  2. Probojac odzyskac stare zdjecia jaki w tym przypadku dysk mam sprawdzic?(Probowalem juz odzyskac dane, przegladajac wszystkie dyski roznymi programami poleconymi na tym forum, bezskutecznie, poniewaz nie znalazlo tych zdjec, tylko jakies inne nie z dysku G i jakies dane)

  3. Probowalem pare programow, lecz chcialbym taki, ktory mozna ustawic, aby wyszukiwal tylko pliki .jpg , czy istnieje taki program??

Z gory dziekuje za pomoc, powiem tylko ze tych zdjec bylo pare giga… szczegolnie, ze nie byly to moje zdjecia…

Pomozcie, bo brak mi sil! !!

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 18:22

Zapomnialem dodac:

Wspomnialem ze szukalem na wszystkich dyskach (przelotnie poniewaz i tak na G byly tylko zdjecia) i nie znalazlo ani jednego zdjecia z dysku G (starego)

PS. Idzie edytowac tu swoje posty? Gdzie sie to robi?

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=4993