Problem z odzyskaniem hasła do administratora

Witam. Kupiłem pare dni temu laptopa w RTVAGD : Asus [uX31LA-R5017H]. Po paru dniach chciałem sobie pogrzebać w systemie i ku mojemu zdziwieniu okazało sie ze były na tym lapku już 2 konta . Użytkownik(na ktorym obecnie jestem) i administrator o nazwie EuroNet. Żeby co kolwiek zrobić zainstalować musze mieć administratora a do tego konta nie mam hasła(założyli w sklepie).CMD i Panel sterowania nie odpala bo potrzeba adma -_-. Rownież nie mogę wypalić sobie płytki z ‘‘resetem hasła’’ bo nie ma odtwarzacza CD, a Pendrive nie czyta. (myszka i itd śmiga tylko nie nośniki danych) rowniez Menadżera urządzeń nie widzi :/.Możecie mi jakoś doradzić co mam zrobić zeby sciągnać tego Adma albo nadać z niego prawa na moje ‘‘uzytkownika’’ .Dzwoniłem do RTV ale oni nie mogą mi takiej informacji udzieli , śmiech na sali?. Formatka odpada. Ps: Win.8.0 z góry dziekuje za każdą pomoc.

A Ty tak po prostu sobie odpuściłeś? Żartujesz sobie. Bierz laptopa, jedź do sklepu i niech Ci hasło ściągają.

 

A tak poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Dlatego tutaj piszę , nie chce korzystać z ich ‘‘servisu’’ i być bez nowego laptopa przez pare tygodni , dlatego kieruje tutaj moją prośbe o jakiś sposób na ściągnięcie tego hasła.

 

Po pierwsze  to   dałeś sobie  wcisnąć laptopa powystawowego.

 

Po drugie sprzęt nie pójdzie  do żadnego serwisu, bo   to  sklep  założył  to konto i  hasło na  niego, więc niech   ci   go ściągają.

 

To   twoje   prawo  by  móc   w pełni korzystać z zakupionego sprzętu, żadnej łaski   ci   nie robią i powinni to  zrobić  od ręki.

A nie da sie tego zrobic bez udania sie do servisu ? :slight_smile:

Da się, np tym: [Trinity Rescue Kit](http://trinityhome.org/Home/index.php?content=TRINITY_RESCUE_KIT ____ CPR_FOR_YOUR_COMPUTER&front_id=12&lang=en&locale=en). Musisz użyć innego kompa do utworzenia bootowalnego pendriva.

Zanim zaczniesz używać tego narzędzia wpisz w google: ‘trinity rescue kit windows 8 password reset’ i poczytaj.

W tym problem ze laptop nie ‘‘czyta’’ (nosnikow danych sprawdzane na 4 pendrivach i 2 dyskach zewnętrznych , a myszka itd chodzi.) :confused:

To że w systemie nie widzi nośników danych, nie oznacza, że podczas bootowania nie zobaczy podpiętego pendriva.

Najpierw w BIOSie trzeba zmienić kolejność bootowania, pierwszym urządzeniem ma być pamięć masowa lub usb.

Gniazda USB są sprawne skoro mysz działa.