Problem z odzyskaniem hasła użytkownika (router net-gear )

Witam,

Mój problem wyglada nastepujaca :

Oddalem laptopa do naprawy. Odebrałem go dzisiaj i chciałem połączyć sie przezprzewodowo z moim routerem ( net-gear G34G v5 ) ale wymaga to wprowadzenia klucza sieciowego ktorego nie pamietam.

Chciałem go zmienic poprzez wpisanie w przegladarce numeru IP mojego routera lecz by sie zalogowac potrzebuje nazwy i hasla uzytkownika ale te dane tez zapomnialem.

WIec prosze o pomoc i wskazowke jak mam te dane odzyskac?

Router jest podlaczony kablem z komputerem stacjonarnym. I może jakos z niego da sie te dane wyciagnac?

Probowałem przez rejestr ( WEPKey1 itp) oraz przez program WZCOOK ale nic nie dalo. Szukalem po internecie ale nie moge nic innego znalezc.

PS. Chodzi mi o odzyskanie tych danych bez koniecznosci resetowania routera poniewaz pamietam ze mialem z konfiguracja wiele problemow

Dodam że na tej stronie routera nie wchodza te podstawowe dane uzytkownika typu admin admin itp poniewaz gosciu ktory mi robil z internetem pozmienial te dane napisal na kartce a ja ja zgubilem

Nie ma takiej możliwości.

Albo wchodzisz w konfigurację logując się loginem i hasłem albo resetujesz router i ustawiasz wszystko od nowa.

no coz szkoda.

a moze orientujesz sie czy przy samej konfiguracje routera jest tez tyle roboty ( dla mnie to byla czarna magia ) jak przy instalacji?

Dodane 09.02.2012 (Cz) 20:34

znalazlem dane tj haslo i nazwe uzytkownika i mam kolejne pytanie

czy wie ktos moze jak na stronie routera znalezc klucz sieciowy? lub jak go zmienic?

Dodane 09.02.2012 (Cz) 20:38

ok znalazlem temat do zamkniecia :slight_smile: