Problem z odzyskaniem ustawień fabrycznych laptopa

Witam,

Wgrywając programik na mojego laptopa z system Widnows Vista (Alcohol 120 % ) w czasie instalacji komputer samoczynnie się zawiesił, przy czym pojawił się niebieski ekran - nie pamiętam dokładnie co było tam napisane, ale zaraz po tym komputer się zrestartował.

Po każdym restarcie komputer przez chwile działał poprawnie i znowu pokazywał się niebieski ekran - i tak w kółko.

W końcu skorzystałem z funkcji przywracania ustawień fabrycznych poprzez Recovery Manager - płytka z kopią zapasową niestety ale jest jakieś 300 km ode mnie i nie mogę z niej skorzystać tak więc spróbowałem odzyskać system z partycji na dysku twardym. Cały proces przebieg pomyślnie i tutaj pojawił się kolejny problem, mianowicie po kolejnym włączeniu notebooka pojawia się czarne okienko z takim adresem :

x:\system32\cmd.exe - startnet.cmd

Na czarnym tle widać tylko napis “please wait” po czym po chwili komputer się restartuje i wszystko zaczyna się od nowa.

Czy to jest dalszy etap odzyskiwania systemu czy też zostaje mi skorzystanie z płytki z kopią zapasową systemu? Mam gwarancję na laptopie i nie wiem czy instalacja świeżej kopii systemu Vista tejże gwarancji by nie złamała.

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

wykonaj to:

%5C/viewtopic.php?f=2&t=255067&start=0#p1689126

i dalsze czynności zalecone przez cosik_ktosik ;

Niestety ale gdy próbuję wejść w tryb awaryjny, włącza się sygnał dźwiękowy i nic dalej się nie dzieje.

Natomiast jeżeli chodzi o użycie jakichkolwiek programów, to nie mam obecnie możliwości - brak napędów usb itp żeby przenieść program na wadliwe działającego laptopa.

Cóź, zostaje mi oddać laptopa do serwisu gwarancyjnego, jeszcze spróbuję z kopią systemu zapisaną na płytce, może coś zdziałam

dzięki za pomoc, pozdro

chodziło mi głównie o to: