Problem z odzyzskaniem Windowsa XP--Pomocy!

Witajcie-otóż mam problem z odzyskaniem windowsa xp. Dodam tylko że miałem zainstalowane 2 systemy na 2 dyskach:

Windows 2000 na dysku C a Windows Xp na dysku D.Systemem domyślnym i głoównym był system Windows Xp ten na dyku D. Gdy miałem problemy z windowsem 2000 uruchomiłem płytę instalacyjną no i …teraz podczas wyboru systemu działa wszystko pod Windows 2000.Tam gdzie jest wybór systemów (na początku) Windows 2000 działa poprawnie a mój domyślny Windows XP-jakby zamienił się w ten niedziałający Windows 2000.Wygląda to tak że jakby naprawiając ten niedziałający wcześniej Windows 2000 -zastąpiłem go na mój działający do tamtej pory Windows XP. Jak można wrócić teraz do starej opcji -by działało wszystko tak jak kiedyś-czy muszę coś na nowo instalować -czy wystarczą jakieś drobne zmiany w ustawieniu? A oto mój boot.ini

[boot loader]

timeout=40

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT=“Microsoft Windows 2000 Professional” /fastdetect

Pomożecie ?

:frowning:

Jak klikniesz "Sprawdź wszystkie ścieżki rozruchu to jest OK?

A gdzie jest taka opcja?Przepraszam że odpowiadam tak późno ale sam sobie schrzaniłem pozostały system 2000 wpisując tam co u góry ustawienia na system XP-1 i na Windows 2000-też 1 -także przy uruchomieniu i przy wyborze systemów zaczął mi się ładować niby to samo co na Xp-czyli ten trefny Windows2000 a na tym drugim Windows 2000 też ten trefny.Choć 2000 naprawiłem nadal nie wiem jak zrobić żeby wrócił system spod XP.Powtarzam jeszcze raz.Miałem 2 systemy-na C-Windows 2000 a na D Windows Xp Professional. Około tydzień temu zaczął mi nawalać Windows 2000 -zaczął się wyświetlać komunikat że brak jakiś plików sytemowych-żeby odzyskać te pliki to trzeba było uruchomić płytę instalacyjną spod Windowsa 2000.Uczyniłem to -i przy wyborze systemów pojawiły się te 2 co powinny- z tym że Windows 2000-działa O.K a nie można uruchomić sytemu Windows Xp Professional.Jak wybieram ten system to pojawia mi się komunikat właśnie ten co się pojawiał wcześniej na Windows 2000-czyli że brak plików systemowych(tych pod Windows 2000!) i tyle.Dodam jeszcze że przy wyborze systemów co się klika na klawisz Np.F8 -jak wcześniej klikałem to menu dotyczyło 2 systemów -obecnie tylko tego pod Windows 2000.Ten Windows Xp Professional jakby zapadł się pod ziemię.I oto właśnie mi chodzi -co można zrobić żeby ten drugi system wrócił.Z góry Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.Dzięki!