Problem z ogladaniem Filmow na ekranie TV!

(Gomess2) #1

Mianowicie mam pewien problem nie moge wyswietlic napisow na ekranie tv podczas gdy film jest wyswietlany na ekranie tv a w ekranie kompa jest wyswietlany takze obraz i 2x napisy ..jak zrobic by sklonowac napisy na ekranie telewizora ....dzieki !!

(Jsawinski) #2

według mnie napisy jesli są widocznie na monitorze powinny byc widoczne również na ekranie Twojego telewizora!

Być może masz coś z rozdzielczością. Ja mam TV out i gdy oglądam coś na ekranie TV musze mieć rozdzielczośc 800x600 w przeciwnym razie cały obraz monitora nie mieści się w TV. :slight_smile:

(Gomess2) #3

tak tez wlasnie mysle ...mialem wczesniej inne sterowniki i wszystko bylo ok, teraz mam inny system i inne sterowniki, dekodery ...gdzie wlasciwie moge znalezc taki program ..i czy w ogole cos takiego istanieje ??????

(Jsawinski) #4

ale o jaki program Ci chodzi??? :o Do ogladania filmów? np BestPlayer

(Gomess2) #5

nie ...chodzi mi dokladnie o jakies dekodery ..czy tez jakies programy ktore zdolne sa do sklonowania napisow z ekranu kompa .na tv .. :wink:

(Jsawinski) #6

Kodeki nie sa Ci juz potrzebne bo je masz. W końcu widzisz film na monitorze. O ile mi wiadomo nie ma takich programów.

Moim zdaniem spróbuj coś z rozdzielczością.

(Gomess2) #7

ok.. dzieki ..Pozdrawiam :wink:

(Jsawinski) #8

Nie ma sprawy! :wink:

(Gomess2) #9

jeszcze powalcze..... i zobacze czy sie uda ..heh

(fiesta) #10

Niestety to nie ma nic wspólnego z rozdzielczością. Po prostu musisz ustawić TV jako ekran domyślny lub główny i napisy się pojawią. Napisz jaką masz kartę graficzną to dokładnie powiedzą Ci co masz zrobić.

(:: MARIO ::) #11

Napisz jak masz połączonego PC-ta z TV :wink: jaka karta :?:

(Vojtz) #12

Sprawa polega na tym że napisy zawsze są wyświetlane na ekranie podstawowym. Jeśli chcesz oglądać i czytać napisy na TV to w karcie grafiki ustawiasz TV jako ekran podstawowy.Pozdrowienia.

(lazikar) #13

Coś mi tu nie gra. Wystarczy ustawić klonowanie i video pełnoekranowe na Ekran Pomocniczy. A monitor to ekran podstawowy i napisy są tu i tu :smiley:

(Jsawinski) #14

Też tak mówiłem :smiley: