Problem z ogladaniem Filmow na ekranie TV!

Mianowicie mam pewien problem nie moge wyswietlic napisow na ekranie tv podczas gdy film jest wyswietlany na ekranie tv a w ekranie kompa jest wyswietlany takze obraz i 2x napisy …jak zrobic by sklonowac napisy na ekranie telewizora …dzieki !!

według mnie napisy jesli są widocznie na monitorze powinny byc widoczne również na ekranie Twojego telewizora!

Być może masz coś z rozdzielczością. Ja mam TV out i gdy oglądam coś na ekranie TV musze mieć rozdzielczośc 800x600 w przeciwnym razie cały obraz monitora nie mieści się w TV. :slight_smile:

tak tez wlasnie mysle …mialem wczesniej inne sterowniki i wszystko bylo ok, teraz mam inny system i inne sterowniki, dekodery …gdzie wlasciwie moge znalezc taki program …i czy w ogole cos takiego istanieje ???

ale o jaki program Ci chodzi??? :o Do ogladania filmów? np BestPlayer

nie …chodzi mi dokladnie o jakies dekodery …czy tez jakies programy ktore zdolne sa do sklonowania napisow z ekranu kompa .na tv … :wink:

Kodeki nie sa Ci juz potrzebne bo je masz. W końcu widzisz film na monitorze. O ile mi wiadomo nie ma takich programów.

Moim zdaniem spróbuj coś z rozdzielczością.

ok… dzieki …Pozdrawiam :wink:

Nie ma sprawy! :wink:

jeszcze powalcze… i zobacze czy sie uda …heh

Niestety to nie ma nic wspólnego z rozdzielczością. Po prostu musisz ustawić TV jako ekran domyślny lub główny i napisy się pojawią. Napisz jaką masz kartę graficzną to dokładnie powiedzą Ci co masz zrobić.

Napisz jak masz połączonego PC-ta z TV :wink: jaka karta :?:

Sprawa polega na tym że napisy zawsze są wyświetlane na ekranie podstawowym. Jeśli chcesz oglądać i czytać napisy na TV to w karcie grafiki ustawiasz TV jako ekran podstawowy.Pozdrowienia.

Coś mi tu nie gra. Wystarczy ustawić klonowanie i video pełnoekranowe na Ekran Pomocniczy. A monitor to ekran podstawowy i napisy są tu i tu :smiley:

Też tak mówiłem :smiley: