Problem z ogladaniem filmów z pc na tv

(Pirzmakh) #1

WITAM! podłączyłem kompa do tv i wshystko pieknie działa tylko jak odpale jakiś filmik z napisami to tych napisów na tv nie ma jest sam obraz, czytałem kiedys gdzies ze jest do tego jakis programik , zeby mozna było wyswietlac napisy , ? a moze jest jakis inny sposób zeby wyswietlic napisy ?

podłaczyłem pc do tv przen radeon 9200se

(Renfor) #2

a może podasz jakiego programu używasz do oglądania filmów i w jaki sposób łączysz kompa z tv?

(Pirzmakh) #3

do ogladania subedit player a podłączenie pc z tv skonfigurowałem przez ati catalist control panel -> dostepne ze sterami do radeona

http://www.solar.blurp.org/tvout.html

juz znalazłem ten programik _>Nimo50Build7.exe i wyswietla juz wszystko ładnie, tylko polskich znakow nie rozpoznaje i nazwa pliku z napisami musi byc ta sama co naza filmu , moze znacie jakies inne rozwiazanie?

(Renfor) #4

używasz jednocześnie dwóch ekranów (komp + TV)?

(Pirzmakh) #5

tak , jednoczesnie , ustawiłem tak ze na kompie moge okno z filmem zminimalizowac a na tv nadal jest fullscrean czyli na tv ogladam dalej film a na kompie mogr robic co innego

(Renfor) #6

sprawdź czy będą napisy na obu, jak ustawisz klon obrazu. co do softu, to nie słyszałem.

(Pirzmakh) #7

jak sklonuje czyli opcja_ to samo na wshystkich ekranach _to jak wlacye film to nie ma obrayz na tv , widac jedynie okno odtwarzacza i tyle tak jakby wogóle film nie chodził a na kompie wshystko ok

(Kriss1999) #8

tez tak mialem

wystarczy ze zainstalujesz kodeki divx G400 i problem sam sie rozwiaze