Problem z oknami w windowsie

Witam mam pewien problem z oknami w windowsie, polega on na tym że nie wyświetlają mi się od jakiegoś czasu programy które chce uruchomić , np od przeglądarki, mojego komputera, panelu sterowania itp. Są one uruchomione, ponieważ widać je na pasku zadań i kiedy najadę na nie kursorem to pokazuje się przy nim małe okienko, ale kiedy na nie wcisnę to ono nie pojawia się na pulpicie. Działają one dopiero wtedy kiedy uruchomię dany program w trybie awaryjnym, wtedy normalnie okno wyskakuje, i po zresetowaniu komputera zazwyczaj w normalnym trybie też działa, ale nie wszystko, o panelu sterowania czy eksploratora plików nie uruchomię nawet po tym. A te którym to pomogło  po jakimś czasie znowu przestaje wyskakiwać. Mam windowsa 8.1, oczywiście oryginalnego jak by to miało jakieś znaczenie.  Skanowałem już komputer AdWcleaner’em i MalwareBytes Anti Malware’em, wyszukało co prawda jakieś programy, ale po usunięciu wszystkiego problem nadal występuje. Mam nadzieję że ktoś jest w stanie mi pomóc, bo problem jest naprawdę uciążliwy, a komputer mam dopiero 10 miesięcy. Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Poczytaj i się dostosuj:

Regulamin działu Bezpieczeństwo

Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

Jak mam to zrobić jak nie wyskakują mi okna prawie żadnego programu ?

Trochę więcej z tym pracy: